ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Xavier Woods, Brodus Clay przeprasza Tensaia, Obietnica AJ

– Renee Young przeprowadziła krótki wywiad z Xavierem Woodsem oraz R-Truthem na temat ich zwycięstwa podczas wczorajszego Raw. Woods powiedział, iż chcieli oni być mili ale Brodus nie zostawił im wyboru. 

Z kolei podczas wywiadu z Tons Of Funk na temat ich przegranej Brodus Clay przyznał, że dał ponieść się emocjom i dlatego popchnął Tensaia. Ponoć panowie żyją już ze sobą w zgodzie, a Clay obiecał, że to się więcej nie powtórzy.

– AJ Lee rozmawiała z Joshem Matthewsem na temat jej meczu o pas Divas na TLC. Mistrzyni zdenerwowała się gdy Matthews zarzucił teorię jakoby Natalya miała większe szanse na wygraną. AJ wspomniała o tym ile uczestniczek programu Total Diva musi jeszcze pokonać i przez jak długo będzie musiała bronić swojego tytułu przeciwko zawodniczką, które na to nie zasługują. Całą rozmowę można znaleźć na WWE App

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778