ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyzwiska rasistowskie wobec Kairi Sane na LE, Paige ukrywa jej wulgarne tatuaże


– Na live evencie w St. Petersburgu na Florydzie można było usłyszeć rasistowskie chanty mające na celu obrazić Kairi Sane.

Według fana obecnego na wydarzeniu, podczas meczu Sane vs Ripley można było usłyszeć takie chanty jak „Happy ending” i „Pearl Harbor”.

Idioci krzyczący „Happy Ending” i „Pearl Harbor” powinni zostać wyproszeni z placówki. Ich bilety powinny być skonfiskowane, a karty zablokowane przed opcją dalszego kupna wejściówek.

Kolejny fan napisał, że ktoś krzyczał również „Remember Pearl Harbor”.

Do gościa, który krzyczał „Remember Pearl Harbor” w stronę Kairi Sane w St.Petersburgu… Chciałbym się z tobą spotkać na zewnątrz i własnoręcznie pokazać jak traktuje się kobiety. Daj spokój Japonkom. Jesteś gówno wart i naplułbym ci w twarz.

– Paige podczas wczorajszego Elimination Chamber próbowała zakryć swoje nowe tatuaże „Talk Sh*t – Get Bit” za pomocą make-upu. Fani oczywiście wypatrzyli ten szczegół.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778