ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Zackiem Ryderem, Restauracja Scotta Steinera i więcej!

maxresdefault

– Michael Cole przeprowadził w tym tygodniu wywiad z Zackiem Ryderem. Rozmawiał z nim na temat jego momentu na Wrestlemanii 32 oraz o tym jak został przyjęty przez fanów jako nowy mistrz Interkontynentalny. Ryder wspominał także, że bardzo się cieszył, gdy legendy takie jak Scott Hall czy Stone Cold Steve Austin gratulowały mu z okazji zwycięstwa. Wyjawił także, że kiedyś zdiagnozowano u niego raka i zostanie gwiazdą WWE strasznie pomogło mu w pozbyciu się tej choroby. Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad:

– Zawodnicy tacy jak Kevin Nash, Scott Hall, Jeff Jarrett, Buff Bagwell oraz Rick Steiner byli obecni na otwarciu nowej restauracji Scotta Steinera, która znajduje się w Acworth w stanie Georgia.

– We wczorajszym Q&A dla Total Divas Brie Bella wyznała, że będzie jej brakować wrestlingu, ale kocha spędzać czas z Danielem Bryanem. Powiedziała również, że starają się już nad stworzeniem rodziny, a pierwszą rzeczą, którą zrobiła po odejściu z WWE było pójście na pizze ze swoim mężem.

– Sheamus oraz Sasha Banks odwiedzili dzisiaj w Mediolanie Mauro Icardiego oraz innych członków włoskiej drużyny piłkarskiej Inter. Oto kilka zdjęć z tego spotkania:

– W najnowszym odcinku WWE Five Things Kyle Edwards przedstawił nam 5 przeciwników, z którymi Batista spotykał się w ringu najrzadziej. Oto materiał:

– Dziś swoje urodziny obchodzi był mistrz WWE Tag Team, Bobby Lee Horne(znany lepiej jako Sir Mo). Bobby skończył dziś 52 lata, życzymy mu wszystkiego najlepszego!

 

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778