ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z udziałem Kenny’ego Omegi, Bobby Lashley i EC3 w Last Man Standing Matchu i więcej!

kennyomegasuperzdjecie

– Kenny Omega, który przegrał w walce wieczoru Wrestle Kingdom 11 z Kazuchikim Okadą, wziął udział w wywiadzie przeprowadzonym przez Tokyo Sports.

Kenny w wywiadzie mówił o tym, że aktualnie nie ma żadnej motywacji i wydaje mu się, że czegoś brakuje. Zawodnik skomentował także powrót stajni Suzuki Gun i stwierdził, że nie ma problemu z tym, żeby Suzuki walczył teraz o pas Okady. Omega stwierdził, że w tym momencie nie ma nawet pewności, czy byłby w stanie wygrać pas IWGP Wagi Ciężkiej.

Zawodnik wspomniał również, że nie pojawi się w tym roku na Fantastica Mania oraz prawdopodobnie nie zobaczymy go również na gali New Beginning.

– Jeśli chodzi o walkę wieczoru Wrestle Kingdom 11, Mick Foley wypowiedział się na jej temat na swoim profilu Facebookowym. Generalny Manager Raw stwierdził, że jest to jedna z najlepszych walk, jakie kiedykolwiek widział.

– W tym tygodniu na Impact Wrestling zobaczymy Last Man Standing Match pomiędzy Lashleyem a EC3. Będzie to walka o miano pretendenta do pasa TNA Wagi Ciężkiej, którego aktualnym posiadaczem jest Eddie Edwards. Poniżej materiał filmowy:

– Ricochet na swoim Instagramie zamieścił długą i, jak sam podkreślił, inspirującą wiadomość dotyczącą jego kariery. Zawodnik między innymi dziękował każdemu kto go wspiera i podzielił się swoimi planami na rok 2017. Post możecie przeczytać poniżej:

WARNING: Long Inspirational post Now, I just wanted to say thank you to everyone, literally everyone. Family, friends, fans, haters, doubters, everyone. I know it is super cliche but without each and everyone of you I wouldn’t be where I am now. It all started as a 14 year old kid not knowing what he wanted in life and has now turned into an empire. There have been bumps in the road along the way but with the support of everyone I’ve managed to pull through every time and don’t intend on stopping. I know I have made my mistakes and lost friends along the way, but I was young and dumb and never had bad intentions. So to everyone I have done wrong whether it means anything or not I am sorry, but isn’t that life? Making mistakes and learning from them!? Now maybe it took me a little longer than most but that’s fine. There’s no date for knowledge. For the past 13 years I’ve been working, grinding, trying to become the best. Each year, trying to be better than I was the year before. 2017 will be no different. I’m going to continue to improve in every aspect possible. Whether it’s with my health and fitness, wrestling, growing my brand, or being a better father, boyfriend, son, brother or friend. So again, thank you all for everything you’ve done for me. I honestly can’t repay you but will continue to try.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika kingricochet (@kingricochet)