ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Sashą Banks

Sasha--72eb1c68ecda0c3cfb72e0720c7decb5

Podczas poprzedniej konferencji prasowej, która miała na celu promować najbliższą galę PPV – SummerSlam, aktualna Mistrzyni Kobiet – Sasha Banks, wypowiedziała się na kilka tematów, a w tym reakcję za kulisami na zdobycie przez nią pasa Kobiet, wypowiedź Micka Foleya na jej temat i jak Draft wpłynął na dywizję kobiet w federacji.

– Kiedy zapytano ją o wymarzoną stypulację w jej walce przeciwko Charlotte na SummerSlam odpowiedziała: „Żadnych stypulacji, nie! Po prostu chcę skopać jej tyłek.”. Dodała, że nie może doczekać się gali w Brooklynie, gdzie rok wcześniej odbyła świetny pojedynek z Bayley.

– Chce zostać zapamiętana jako najwspanialsza zawodniczka wszech czasów. Pragnie, aby kolejne generacje wrestlerek uczyły się na jej przykładzie.

– W odniesieniu do wpisu na bloga Micka Foleya o wygranej pasa Kobiet, była dumna z tego co usłyszała z szatni od osób, które oglądały walkę za kulisami. W poprzednich latach mężczyźni nie oglądali walk kobiet, jednak czasy się zmieniły.

– Najważniejszą rzeczą jakiej nauczyła się od dołączenia do głównego rosteru jest to, że należy być sobą i walczyć o to w co się wierzy.

– Marzy o tym, aby zawalczyć w Fatal- 4 Way matchu i liczy na taką walkę na kolejnej WrestleManii.

– Myśli, że podział na brandy to świetna okazja, aby kobiety w federacji mogły zabłysnąć. Głównym celem draftu było to, aby każdy miał swoją chwilę na ekranie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778