ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Sashą Banks

Sasha--72eb1c68ecda0c3cfb72e0720c7decb5

Sasha Banks przewiduje, że w dywizji Kobiet WWE wydarzą się wkrótce niesamowite rzeczy. W wywiadzie dla ESPN Off The Top Rope z Jonathanem Coachmanem powiedziała, że kobiety mogą zawitać w main eventach niektórych z gal PPV federacji. Banks planuje ukraść show w niedzielnej walce na SummerSlam z Charlotte.

Nie jesteśmy już Divami. Jesteśmy gwiazdami. Jesteśmy równe. Co tydzień udowadniamy, że potrafimy być lepsze od facetów i pokazujemy to za każdym razem w ringu. Moje największe marzenie to zawalczyć w main eventcie WrestleManii i wierzę, że to się stanie.

Bank wyjaśniła, że zareagowała bardzo emocjonalnie na zwycięstwo przeciwko Charlotte i zdobycie pasa Kobiet na RAW, ponieważ jej marzenia o WWE spełniły się po długim czasie. Sasha twierdzi, że kolejną dobrze zapowiadającą się wrestlerką jest Bayley, kiedy przejdzie z NXT do głównego rosteru.

Mówiła także o swoim kuzynie, Snoop Doggu. Banks powiedziała, że Snoop wspierał ją w spełnianiu marzenia o dołączeniu do WWE i jego występ na WrestleManii w tamtym roku był czymś ważnym. Wspomniała, że znajomi Snoop’a nazywają go „The Boss”.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743