ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Rybackiem w Busted Open

ryback-1413458334

Była gwiazda WWE, Ryback, udzielił wywiadu w radiu Busted Open i przedstawił storyline, który zaproponował Vince’owi McMahonowi przed swoim odejściem.

Ryback mówił o tym, jak bardzo pragnął zawalczyć z Brockiem Lesnarem na WrestleManii. Poprosił o to z trzyletnim wyprzedzeniem. Pod koniec swojej kariery w WWE uświadomił sobie, że jego postać nie jest na tyle promowana, aby zmierzyć się z Lesnarem. Po tych przemyśleniach zgłosił się do McMahona z chęcią upozorowania odejścia i trenowania się na zawodnika MMA.

Miałem dobry pomysł i poszedłem z nim do Vince’a, pytałem o walkę z Brockiem Lesnarem na WrestleManii przez trzy lata. Powiedziałem mu: „Musisz mnie lepiej podbudować. To PPV pobije wszystkie rekordy, jeśli tylko dobrze to wypromujesz.” Poprosiłem go również: „Daj mi sześć miesięcy na przygotowania. Pozwól mi wziąć udział w obozie zapaśniczym, pełnowymiarowym, sześciomiesięcznym. Będzie wyglądało jakbym odszedł i chciał odbyć prawdziwą walkę. Powrócę do WWE i zawalczę z Brockiem Lesnarem na WrestleManii”.

Niestety, McMahon tego nie kupił.

Vince całkowicie stracił kontrolę nad sobą, pamiętam jak siedziałem tam oniemiały. „Jezu Chryste! Do cholery, nie możesz tak sobie odejść.” Może nie chciał, żebym przez sześć miesięcy został poza federacją. Nie wiem.

Wywiadu możecie wysłuchać poniżej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778