ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Romanem Reignsem na temat The Shield

roman-reigns

Nowy Mistrz Stanów Zjednoczonych WWE – Roman Reigns wziął udział w wywiadzie dla Inquirer.net. Poniżej znajdziecie skrót z tej rozmowy:

The Shield w walce o Pas WWE na Battleground:

Nie mówi się o tym zbyt często z powodu NXT i tego czym stał się ten produkt ze względu na napływ talentów z żółtej tygodniówki. To naprawdę zachwyca. Jednak dużo ludzi nie zauważa, że The Shield zapoczątkowało nową erę. Wybraliśmy drogę i poprowadziliśmy pozostałych.

Musieliśmy zmagać się ze starszymi, którzy już tutaj byli i mieli własne zasady. Pojawiliśmy się, odegraliśmy dobrą robotę i poprowadziliśmy ich w nową generację. Ludzie mogą mówić co chcą, jednak nieważne co się wydarzy, trzech członków The Shield wskaże im drogę.

Jeżeli The Shield się pojedna:

Nigdy nie mów nigdy. Myślę, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi z tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. Musiałoby stać się coś nieprawdopodobnego, coś wielkiego, aby WWE ponownie złączyło The Shield. Myślę jednak, że nic nie jest niemożliwe w WWE. Tak jak zawsze mówimy – bądźcie czujni.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778