ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Rollinsem, Aktualna karta Extreme Rules 2015 i więcej! (Spoilery)

Seth_Rollins
– Poniższa paczka newsów zawiera spoilery z wczorajszego RAW.

– Seth Rollins udzielił ostatnio wywiadu dla brytyjskiego dziennika The Independent, aby wypromować obecny europejski tour WWE. Jednym z pytań na które odpowiedział obecny WWE World Heavyweight Champion było to z kim z rosteru NXT chciałby bronić swój tytuł. Rollins odpowiedział, że jeśli miały wybrać to prawdopodobnie byłby to Sami Zayn. Według niego ex El Generico jest największym performerem jakiego kiedykolwiek widział oraz ma niesamowity kontakt z publicznością. Dodał również, zaznaczając od razu, że nie chce nikogo obrażać, ale Zayn nie potrzebuje szalonych wejść i malunków niczym Finn Balor, nie potrzebuje dzikiej sprawności fizycznej jaką posiada Neville, nie koniecznie ma mieć się na baczności tak jak Kevin Owens lub nie musi mieć fanfar jak Hideo Itami, a mimo wszystko ma w sobie to coś co wyróżnia go od pozostałych.

– Na przyszłotygodniowym RAW Triple H ma oficjalnie ogłosić kolejny sezon WWE Tough Enough. RAW odbędzie się w Albany w stanie Nowy Jork.

– Jak już wcześniej informowaliśmy starcie o pas Stanów Zjednoczonych oraz walka o WWE World Heavyweight Championship otrzymały własne stypulacje. Walka o U.S title będzie Rusian Chain Matchem a pojedynek o główny tytuł WWE będzie miał miejsce w stalowej klatce, dodatkowo ma obowiązywać zakaz używania RKO podczas tego pojedynku. Wczorajsze Battle Royal na RAW o miano pretendentki o Divas Title wygrała Paige i to ona zmierzy się z obecną mistrzynią na Extreme Rules.
Krążą plotki o tym, że pojedynek Romana Reignsa z Big Showem ma zostać zapowiedziany na najbliższym SmackDown lub na następnym RAW. Prawdopodobnie ten pojedynek będzie Last Man Standing Matchem.

Poniżej aktualna karta na Extreme Rules 2015:
1. Steel Cage Match o WWE World Heavyweight Championship:
Randy Orton vs. Seth Rollins (c)
Dodatkowo w tym pojedynku nie można używać RKO

2. Russian Chain Match o U.S Championship:
Rusev vs. John Cena (c)

3. WWE Intercontinental Title Match:
Daniel Bryan (c) vs. Bad News Barrett

4. WWE Divas Title Match:
Nikki Bella (c) vs. Paige

– Na najbliższym SmackDown John Cena po raz kolejny rzuci otwarte wyzwanie o U.S Title, dodatkowo wygłosi promo na temat stypulacji jego pojedynku z Rusevem na Extreme Rules.

– Na koniec RAW Fallout:

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783