ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Kevinem Owensem, Trailer filmu z Batistą i więcej!

20150601_KevinOwens_LARGE_L.0.0
– Kevin Owens niedawno udzielił wywiadu dla portalu Slam Wrestling.

Rozmowa miała na celu wypromowanie wczorajszego live eventu w Montrealu. Poniżej ważniejsze skróty wywiadu:

Odnośnie części pracy, która nadal wydaje się nierzeczywista:
„W dalszym ciągu lekko nie dowierzam w to, gdzie obecnie jestem. W zeszłym tygodniu przed RAW, siedziałem wraz z Big Showem i Stevem Austinem i po prostu rozmawialiśmy. Nie byłem fanem, który słucha tego co wrestlerzy chcą powiedzieć, ja byłem częścią tego gangu. Rozmawialiśmy odnośnie biznesu i to było dla mnie wspaniałe, ponieważ było tam dwóch facetów, których oglądałem w TV kiedy dorastałem.”

Odnośnie fanów, którzy sądzą, że jego feud z Ceną był niekorzystny dla niego:
„Praca z Ceną zdecydowanie mi pomogła i ktokolwiek sądzi, że jest inaczej jest w błędzie. Kiedy pracujesz z nim na RAW i PPV to jak może to być złe? Cokolwiek ludzie mówią odnośnie moich przegranych dwóch z trzech walk to pod koniec roku fani będą pamiętać jakość tych pojedynków i jakie były świetne. Sprawi to, że nie będzie znaczenia kto wygrał lub przegrał tamte walki.”

– Wczoraj Owens pojawił się w Breakfast Television, gdzie również promował live event w Montrealu. Tam został spytany o to czy jest Heelem czy Facem:
„Ludzie buczą na mnie a część mi kibicuje. Dobrze mi z tym dopóki będą dobrze się bawić i będę wart ich pieniędzy.”

– Batista zagrał w filmie Heist wraz z Robertem De Niro. Data premiery filmu to 13 Listopada tego roku. Poniżej trailer filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=2kcIpo1wzPk

Sam były zawodnik WWE pochwalił się trailerem za pośrednictwem swojego Twittera:

– King Barrett powinien powrócić do TV po gali Night of Champions. Zawodnik brał udział w nagraniach do filmu WWE Studios pt. Eliminators, które właśnie się zakończyły:
https://twitter.com/WadeBarrett/status/644967144921387008