ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Kennym Omegą, Seth Rollins w Royal Rumble matchu i więcej!

kennyomegasuperzdjecie

– Na stronie Sports Illustrated pojawił się wywiad z Kennym Omegą, który wypowiadał się na temat swojej przegranej na Wrestle Kingdom 11.

Kenny mówił, że bardzo szanuje Johna Cenę i nie obraziłby się, gdyby mógł zakończyć karierę z zawodnikiem jego kalibru. Omega cieszy się z tego, że Cena ma go na swoim celowniku, lecz póki co nie podjął jeszcze żadnych decyzji co do swojej przyszłości.

Zawodnik wypowiedział się także na temat swoich tweetów i stwierdził, że ludzie przetłumaczyli je sobie zbyt dosłownie. Mówił, że jest poza Japonią, ale na chwilę obecną nie podpisał żadnych nowych kontraktów. Kenny dodał także, że musi wybierać bardzo dokładnie, ponieważ jego celem jest zmienianie tego biznesu, a nie branie udziału w nic nie znaczących walkach.

Omega powiedział również kilka słów na temat jego walki z Okada oraz jego specjalnego wejścia w stylu Terminatora. Klikając w ten link będziecie mogli przeczytać cały wywiad.

– Seth Rollins poprzez Twittera potwierdził swój udział w zbliżającym się Royal Rumble matchu. Oto lista zawodników, którzy zadeklarowali już swój udział w tej walce: Goldberg, Brock Lesnar, Big E, Kofi Kingston, Xavier Woods, Chris Jericho, Braun Strowman i Baron Corbin.

– Shaquille O’Neal udostępnił na swoim Instagramie wiadomość do Big Showa, w której zapowiedział, że już niedługo ma zamiar się z nim skonfrontować. Warto dodać, że WWE nie ogłosiło jeszcze oficjalnie tej walki.

I’m coming for you BIG SHOW

Film zamieszczony przez użytkownika DR. SHAQUILLE O’NEAL Ed.D. (@shaq)

– WWE udostępniło na swoim YouTube’owym kanale urywek z walki Kassius Ohno vs. William Regla. Końcówka starcia nie została tutaj pokazana, lecz Kassius zainkasował wtedy od przeciwnika kolano w głowę i przegrał.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552