ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Justinem Gabrielem, Stephen Amell i jego pierwsze promo w stylu WWE i więcej!

422199-BI-SD_703_Photo_071– Obecny zawodnik GWF, PJ Black znany fanom WWE jako Justin Gabriel udzielił niedawno wywiadu dla portalu Cult of Whatever.

W rozmowie zostało poruszonych kilka tematów a m.in pojawił się temat kariery Gabriela w WWE.
Poniżej najciekawsze wypowiedzi Justina Gabriela:

O tym czemu odszedł z WWE:
„Widzę siebie bardziej jako artystę i nie obchodzi mnie ile pieniędzy na tym zarobię, dla mnie liczy się profesjonalny wrestling. W federacji są osoby, które nie dostają czasu antenowego mimo to dalej pozostają w WWE, ponieważ Vince ma zamiar dać każdemu shota i osoby, które są w takiej sytuacji myślą, że jutro nadejdzie właśnie ich czas a później następnie zdajesz sobie sprawę, iż minęły już tak trzy lata. Po kolejnym roku uświadomiłem sobie, że takie coś nigdy nie nastąpi i nie miałem zamiaru dłużej czekać. To właśnie jest powód dla, którego zdecydowałem opuścić WWE.”

O byciu The Bunnym:
„Z początku nie narzekałem aż tak bardzo. Po za tym i tak nic nie robiłem, więc pomyślałem, że to może być fajne oraz zabawne. Pierwsze kilka razy kiedy wyszedłem tam było w porządku i nawet potrafiłem walczyć w tym kostiumie, później przestało to być zabawne i chcieli ujawnić The Bunny’ego.”

„Miałem tak wiele pomysłów na tą postać, jednak oni również mieli kilka planów, które uważali za świetne. Jednak żaden z ich pomysłu nie miał jakiegokolwiek sensu. Moje pomysły były bardziej fajniejsze i śmieszniejsze oraz każdemu się podobały, jednak oni nigdy nie idą w tym kierunku.”

Na temat ewentualnego powrotu do WWE:
„Bardzo możliwe, po dwóch lub trzech latach, kto wie, nie wychodzę z planami aż tak daleko. Vince aktualnie dzwoni do mnie i mówi, że wie, iż chcę porobić coś własnego i potrzebuję więcej czasu na wrestling, więc powiedział, że pozwala mi odejść na dwa lub trzy lata, abym porobił to co chcę i możliwie powrócił do WWE. Hunter z drugiej strony nie lubi tego typu wyjść z sytuacji tak jak ja to zrobiłem, ponieważ o odejściu poinformowałem telefonicznie. Powiedział mi, że zamierza zrobić tak, aby czekał wieki, aż pozwolą mi wrócić do WWE.”

– Aktor Stephen Apell, który znany jest m.in z roli Olivera Queena w serialu Arrow wygłosił dość specyficzne promo w stylu WWE na Comic Conie w San Diego w Kalifornii. Wypowiedź możecie zobaczyć poniżej:

The Miz odniósł się do powyższej wypowiedzi aktora w swoim wpisie na Twitterze:

Nie od dziś wiadomo, że Amell jest wielkich fanem wrestlingu a nawet pojawił się w roli gospodarza RAW na którym rywalizował ze Stardustem. Na Comic Conie został zapytany o możliwości pojedynku ze Stardustem na SummerSlam 2015. Aktor odpowiedział, że nie będzie walczył z tym zawodnikiem podczas tej gali, ale zamierza zrobić kilka rzeczy wraz z WWE i nie wie czy to może oznaczać, że będzie walczył w ringu.

– Najnowsze WWE Fury:

– A na koniec najnowsze Top 10:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552