ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Jinderem Mahalem.

W poniższym wpisie znajdziecie najciekawsze fragmenty wywiadu z nowym mistrzem WWE – Jinderem Mahalem, którego udzielił dla portalu For The Win. Wypowiada się w nim na poniższe tematy.

Jak zamierza przekonać ludzi do tego, aby uznali go za prawowitego mistrza?

Wydaje mi się, że dzięki przeciwnikom. Widzę Ortona oraz Stylesa jako potencjalnych oponentów, jednak liczę na Cenę (kiedy już powróci). Wiem, że niektórzy nie mają mnie za najlepszy materiał na mistrza, ale wydaje mi się, że nie wzbudziłem w ich jeszcze pełnej pewności co do mojej osoby. Pokonanie kogoś takiego jak Cena sprawi że zmienią o mnie swoje zdanie i przekonam ich do siebie.

O karierze w WWE przed opuszczeniem federacji.

Patrząc z perspektywy czasu, zostanie zwolnionym było najlepszym co mi się przydarzyło. Byłem wtedy zagubiony i straciłem motywację, mój ogień się wypalił. Po zwolnieniu odnowiłem swoją passę i ustanowiłem nowe cele. Postanowiłem ciężko pracować na swój sukces i nie chciałem, by cokolwiek mnie powstrzymało.

WWE to miejsce w którym nie możesz stać w miejscu. Musisz ciągle pracować nad swoimi promami, być w formie, pracować nad swoim ciałem, trzymać się diety. Kiedy byłem w 3MB zagubiłem się. Przestałem się rozwijać. Popełniłem błąd jakim był brak skupienia, a to jedna z tych rzeczy których nigdy nie powinieneś robić.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552