ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z CM Punkiem: O tym, że nie był szczęśliwy w WWE, O odejściu AJ Lee z federacji i więcej!

cm_punk_gif_signature_2013_by_tdstyles-d6e1idg
– Były zawodnik WWE, CM Punk udzielił wywiadu dla MMA Fighting w którym m.in opowiada o pracy w WWE.

Sam wywiad trwał 45 minut a przeprowadzał go Ariel Helvani. Poniżej skrócona wersja wywiadu:

* Punk powiedział, że nie wiedział o tym, iż zamierza opuścić WWE kiedy ostatnio rozmawiał z Helvanim. A było to na krótko przed galą Royal Rumble 2014.

* Helvani powiedział, że Punk był szczęśliwy przed Royal Rumble 2014, jednak nie wierzył mu. Brooks odpowiedział, że nie wierzy sobie, ale teraz jest szczęśliwy.

* Nie pozwolono by mu przejść do UFC, gdy był w WWE.

* Punk powiedział, że UFC chciało ogłosić jego przejście do nich, ale patrząc wstecz wtedy nie trenował i widział w jakiej dokładnie znajduje się sytuacji przed przystąpieniem do nich.

* Powiedział, że AJ Lee zakochała się w Milwaukee i to pomogło w podjęciu decyzji i zrobieniu kroku naprzód. Przedtem codziennie dojeżdżał na treningi i trenował raz dziennie, jednak to mu nie wystarczało. Teraz trenuje dwa-trzy razy dziennie a w weekendy robi sobie przerwę.

* Ekipa z kamerą nagrywa jego treningi, aby pokazać przez jaki proces przechodzi przed jego walką.

* Ma problem, bo uderza za lekko, gdyż czasami nadal myśli jako profesjonalny wrestler. Dodaje, że Brock Lesnar też miał podobny problem jak był w UFC.

* Twierdzi, że nie oglądał profesjonalnego wrestlingu kiedy był w WWE. Według niego to była tylko praca.

* Nie poczuł ulgi, kiedy AJ Lee rozstała się z WWE, ponieważ lubił oglądać ją. Twierdzi, że AJ Lee powróci kiedyś do WWE, natomiast on nie.

* Spodobał mu się termin debiutu w UFC, ale księgowy chce go powstrzymać, więc póki co nie chce mieć żadnych wielkich wpłat na swoje konto. W końcu to zależy od jego trenera, Duke’a Roufusa.

* Trenuje z kilkoma najlepszym osobami z UFC oraz jest tam wile osób, które nie miało styczności z UFC.

* Punk powiedział o tym, że dostał wiadomość od Daniela Bryana w której ten napisał mu, że podpisanie kontraktu z UFC było niesamowite. Brooks pomyślał wtedy, że to był miły gest ze strony Danielsona tym bardziej, że nie odzywali się do siebie przez długi czas.

* Nie potrzebuje agenta ani menagera i nie martwi się kontraktem z Reebokiem. Nie chce płacić procentów komuś z jego pieniędzy.

* Ma zamiar nadal używać nazwy „CM Punk”.

* Ma pozytywne wspomnienia z treningów do zostania profesjonalnym wrestlerem. Podobne odczucia ma teraz trenując MMA.

* Helvani wspomina o tym, że Punk będąc w WWE był negatywnie nastawiony do Part Timerów w Federacji a teraz startuje w UFC, gdzie każdy jest taką osobą. Brooks odpowiada, że UFC jest prawdziwei tylko garstka osób może rzucić mu wyzwanie. Sam może stworzyć swoje miejsce w UFC.

* Wie, że będzie walczył na PPV w UFC i nie będzie to walka wieczoru oraz, że to powinno być gdzieś w Las Vegas. Chciałby, aby na tej samej karcie walk znajdował się Conor McGregor lub Ronda Rousey. Chciałby również, aby jego drugi pojedynek odbył się w Chicago, skąd pochodzi. Zdecydowanie nie chciałby, aby pierwsza walka odbyła się w jego rodzinnym miejscu, ponieważ czułby ogromną presję.

* Opowiada o tym jak absurdalny jest fakt, że MMA jest nielegalne w Nowym Jorku.

* Nie ma pojęcia dlaczego UFC podpisało z nim kontrakt, ale domyśla się, że federacja chce na nim zarobić. Dodał, że przekonywali go, iż jest to na poważnie, a znał Dane White od długiego czasu. Początkowo myślał, że ta oferta to jakiś dowcip.

* W Październiku udał się do Louisville, aby zobaczyć Cliffa Comptona, podczas gdy AJ Lee była w Meksyku. Wtedy Dana White wezwał go, gdy był na miejscu i wypytywał się go odnośnie walk oraz jak wyglądała jego umowa z WWE. Następnie prezydent UFC i Lorenzo Fertita przylecieli do Chicago zaproponować mu kontrakt. Powiedzieli mu, zę będzie to dobra dla biznesu.

* Omawiał decyzję z AJ Lee zanim dał potwierdzenie. UFC chciało to ogłosić w Listopadzie na konferencji prasowej jako „Wielkie Ogłoszenie”, jednak zostało to opóźnione ze względu na to, że AJ Lee nie mogła być tam razem z nim.

* Nie był dobrze nastawiony psychicznie do walk, aktorstwa ani czegokolwiek w czasie trwania procesów sądowych. Gdy wszystko minęło mógł zrobić kolejny krok w karierze a UFC sprawiło, że stało się to szybko.

* Nie negocjował z innymi federacjami MMA, ale dostał ofertę do porno.

Cały wywiad do obejrzenia poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552