ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Bullem Dempsey’em, Alberto Del Rio powraca do AAA oraz więcej!

06_BULL_08082014sm_2406b
– W odcinku 135 podcastu The Ross Report gościem Jima Rossa był Bull Dempsey.

Były zawodnik NXT występujący na scenie niezależnej jako Bull James opowiedział między innymi o odczuciach podczas pobytu w żółtym brandzie oraz zaskoczeniu, które towarzyszyło mu przy tym jak dowiedział się, że został zwolniony. Bull przyznał, że nie spodziewał się takiej decyzji ze strony włodarzy WWE tym bardziej, iż przed pożegnaniem z NXT podczas tournee po Wielkiej Brytanii otrzymywał dużą reakcję od fanów podczas tamtejszych gal. Według wrestlera to był dla niego duży sukces i liczył na to, że będzie to kamieniem milowym w jego karierze, dlatego decyzja o jego zwolnieniu była dla niego ogromnym szokiem. Zawodnik dodał, że mimo wszystko czas w federacji Vince’a McMahona uważa za bardzo dobrą przygodę, gdzie poznał masę ludzi i zdobył grono przyjaciół.

– Będąc przy temacie Bulla to zadebiutował on podczas wczorajszej gali ROH w Lockport w stanie Nowy Jork. James zawalczył w Honor Rumble matchu, gdzie zwycięzca zmierzył się później z mistrzem ROH, Adamem Colem. Pojedynek ten wygrał Silas Young.

– Meksykańska federacja AAA oficjalnie potwierdziła powrót Alberto Del Rio na gali Heroes Inmortales X. Podczas tego PPV ADR wraz z Psycho Clownem zmierzą się w walce wieczoru w Tag Team matchu przeciwko Dr. Wagner Jr. oraz Pegano. Gala odbędzie się 2 Października w Monterrey w Meksyku.