ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Brockiem Lesnarem, Reakcja Finna Balora na powrót Hideo Itami

Lesnar

– Podczas czwartkowej konferencji prasowej, która miała na celu promowanie UFC 200, Brock Lesnar wypowiedział się na temat walki z Markiem Huntem, wypowiedzi Stephani McMahon o tym, że WWE nie popiera tego pojedynku oraz jak przegrana może wpłynąć na jego działalność w WWE.

O powrocie do Octagonu:

Tu nie chodzi o moich fanów. Chodzi o moje życie, bycie osobą którą chcę być. Bez fanów nikt z nas nie mógłby tego osiągnąć. Ja to wiem. Ale nie mam zamiaru przesiadywać w nocy zastanawiając się, czy sobie poradzę, albo czy moi fani z WWE będą to oglądać. Nie obchodzi mnie to. To moja decyzja. Chcę się tam dostać i ponownie zostać sportowcem. O to w tym chodzi.

O obozie treningowym:

Nie wiem, świetnie się czuję. Obóz treningowy ma się naprawdę dobrze. Jestem zadowolony. Jestem zadowolony ze swojego życia. Jestem zadowolony ze wszystkiego. Od kiedy opuściłem Octagon po przegranej z Overeem unikałem klatek. Więc co robię? Jestem tutaj. Póki nie jest za poźno chcę do niej wrócić i dobrze się bawić.

O tym, czy przegrana z Huntem wpłynie na jego działalność w WWE:

Nie obchodzi mnie to.

O wypowiedzi Stephanie McMahon:

Nie wiem, nie interesuje mnie to co ona mówi.

finn-balor-wwe-041315-youtube-ftr_1wnlkbhh8xojs1v1x4itsax596-750x340-1449966951

– Hideo Itami powrócił na ostatnim live evencie NXT. On i Finn Balor napisali na Twitterze:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778