ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wywiad z Bobbym Roodem – Porównanie wrestlera do gwiazdy rocka, jego theme song oraz więcej!

– Mistrz NXT, Bobby Roode udzielił niedawno wywiadu dla Team Rock.

Porównanie pro wrestlera do gwiazdy rocka:

To jest styl życia. My jesteśmy bardzo dużo czasu w drodze, 200/300 dni w roku w zależności od tego jak bardzo jesteś zajęty podróżowaniem w busie lub samochodem, latając wszędzie – korelacja pomiędzy takim porównaniem jest bardzo podobna. Jesteś inną osobą poza ringiem, ale kiedy jesteś w ringu musisz wejść w ten moment i tą postać tak jak w zespole Kiss. Nie sądzę, aby Gene Simmons chodził wokół swojego domu z farbą na twarzy i pokazywał swój język. Lub może tak robi, nie wiem tego.

Odnośnie jego muzyki wyjściowej:

Zacząłem od innego gatunku muzyki zanim zadebiutowałem, a na kilka tygodni przed moim debiutem dali mi utwór do odsłuchania. Triple H (twórca NXT), Micheal Hayes (producent i agent WWE) i wiele innych ważnych osobistości z WWE polubiło ten utwór i ja miałem okazję odsłuchać go. To był kompletnie inny utwór od tego, który oryginalnie wybrałem, ale to był rodzaj utworu, który pasował do postaci, którą chciałem przedstawić w WWE. To mogło mieć tylko dwa rozwiązania, utwór nie spodobałby się fanom i byłby do bani lub, na moje szczęście, był naprawdę bardzo dobry. Kiedy masz dobry utwór wyjściowy to naprawdę może ci pomóc. Kiedy spojrzysz na inne themy z naszej branży, John Cena oczywiście miał taki utwór, Steve Austin miał dźwięk rozbijanego szkła. Kiedy theme rozbrzmiewa i dostajesz ogromną reakcję to połowa bitwy jest wygrana.

O byciu psychicznie nastawionym na bycie wrestlerem na dłuższą metę:

NXT było zawsze uważane za rozwojówkę aż do zeszłego roku. Teraz mamy własne eventy i podróżujemy po całym świecie. Jesteśmy w trasie cały czas, wracamy do domów w poniedziałek a półtorej dnia i znów ruszamy w drogę. To szalony biznes, robię to od prawie 20 lat i możesz się wiele nauczyć w drodze. Wiele osób nie potrafiłoby robić tego na dłuższą metę, ponieważ nie poradziliby sobie ze stresem czy też z ciągłymi podróżami. Kocham ten biznes, mam ogromną pasję do tego, widzę siebie robiącego to do końca życia.