ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Występ Kevina Owensa na Super ShowDown odwołany? Velveteen Dream na galach poza WWE!


– 6 października 2018 roku w Australii odbędzie się WWE Super ShowDown. Jedną z zapowiedzianych walk miało być starcie tag teamowe, w którym John Cena i Bobby Lashley mieli zmierzyć się z Eliasem i Kevinem Owensem. W związku z „odejściem” KO, WWE wydało oficjalny komunikat w tej sprawie:

Cena i Lashley wspólnie tworzyli historię jako byli członkowie Ruthless Aggression Ery i byli członkowie teamu z Survivor Series – pokonali oni pięciu innych przeciwników w tradycyjnym Survivor Series Elimination Matchu w 2006 roku. Lashley na pewno będzie chciał dokończyć niewyjaśnione porachunki. Czy on i Cena ponownie będą w stanie osiągnąć swój limit? Nie wiadomo jak zaskakujące oświadczenie KO o „odejściu” z RAW 27 sierpnia wpłynie na zapowiedzianą walkę. Czy Elias będzie zmuszony znaleźć zastępstwo?

– Velveteen Dream wystąpi na galach EVOLVE. Już 7 września podczas EVOLVE 112 w MCW Arenie, Velveteen Dream zmierzy się z Austinem Theorym. Następnej nocy na EVOLVE 113 jego rywalem będzie Darby Allin. W sieci pojawiły się plotki, że WWE w ten sposób postanowiło ukarać Dreama za jego ring gear z minionego NXT TakeOver, podczas którego na jego spodniach był widoczny napis „Call Me Up Vince”. Te doniesienia zdementował jednak Gabe Sapolsky, który jest głównym bookerem EVOLVE:

Skończmy już z tą historią. Dream był poproszony przez nas w związku z jego historią w MXW Arenie w Joppie, MD. Chcieliśmy jego powrotu do domu. Został też poproszony o występ na Queens, by dać fanom coś specjalnego w La Boom. Nikt go tu nie „zesłał”, zgodził się i chciał to zrobić.

W ten sposób WWE pomaga scenie niezależnej. To WWE, EVOLVE i Velveteen Dream dający fanom niespotykane, niezapomniane i ekscytujące doświadczenie. Tu chodzi o dobro naszego biznesu. Dziękuję.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552