Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Wyniki z pierwszego dnia tapingów Impact Wrestling – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki z pierwszego dnia tapingów Impact Wrestling

– Poniżej przedstawiamy wyniki oraz spoilery z nagrań Impact Wrestling z Bombaju w Indiach. Nagrania miały miejsce 30 maja oraz 31 maja.

Epizody nagrane 30 maja:

1. Normal Match
X Division Champion Low Ki vs. Caleb Konley

Po tym jak Konley wykonał Suicide Dive, Low Ki zaczął krwawić z łuku brwiowego. Nie przeszkodziło to mu jednak w wygraniu pojedynku.

Zwycięcza: Low Ki

Po walce na salę wyszedł Sonjay Dutt, który przedstawił historię, łączącą jego i Low Ki. Na sam koniec dodał, że jeżeli Low Ki jest człowiekiem honoru, to powinien dać mu title match. Mistrz zaakceptował propozycję poprzez uścisk dłoni.

2. Normal Match
Davey Richards vs. Vinaash Verma

Richards wygrał po tym, jak założył na przeciwniku Ankle Lock. W trakcie pojedynku Verma wykonał kilka efektownych spotów.

Zwycięzca: Davey Richards

3. Normal Match
Laurel Van Ness (/w. GFW Women’s Champion Sienna) vs. Knockouts Champion Rosemary

Sienna próbowała rozproszyć sędziego, jednak nie skończyło to się dla niej dobrze, bowiem Van Ness uderzyła ją, po czym Rosemary wykonała Roll-Up i wygrała pojedynek.

Zwyciężczyni: Rosemary

EC3 wygłosił heelowe promo, w którym pomóc miał mu tłumacz, aby indyjska publiczność zrozumiała co mówi. Ten jednak zamiast obrażać hindusów, wychwalał Indie, co zdenerwowało Cartera, który zaatakował paskiem tłumacza. Na trybunach pojawiły się chanty „Loser”. Na pomoc tłumaczowi wybiegł James Storm. EC3 chciał zaatakować Cowboya, ale ten kopnął dłoń, w której Carter trzymał pasek i sam chciał użyć przedmiotu. Po tym EC3 stchórzył i uciekł. James i tłumacz pozowali razem na koniec segmentu.

Josh Matthews wyszedł na salę. Przypomniał o powrocie Scotta Steinera do Impact Wrestling. Następnie przypomniał, jaka historia łączy go z Indiami. Z publiczności wydobyły się chanty „You can’t wrestle”. Były komentator WWE nie przejmował się publicznością i zapowiedział swojego przeciwnika, Sandeepa.

4. Normal Match
Josh Matthews vs. Sandeep

Josh dobrze radził sobie w ringu i pokonał przeciwnika, najpierw wykonując Swanton Bomb z narożnika, a później zakładając Steiner Recliner, którym zmusił rywala do odklepania.

Zwycięzca: Josh Matthews

Po zakończeniu pojedynku Matthews nie chciał puścić chwytu. Na pomoc wyszedł mu Shera, jednak na nic to się zdało, ponieważ Hindusa zaatakował Lashley i Shera stał się kolejną ofiarą Steiner Recliner. Wybrzmiała muzyka Alberto El Patrona, który przybiegł na ring i wyrzucił z niego heelów, by na koniec celebrować z Sherą.

5. Normal Match
Trevor Lee vs. Braxton Sutter (/w. Allie)

Lee zaatakował przeciwnika przed gongiem, jednak na nic się to zdało, ponieważ przegrał po tym jak Sutter wykonał Pepper Shaker Neck Breaker.

6. 10-man Gauntlet Battle Royal for the Sony SIX Invitational.

Zasady są takie same jak w Royal Rumble Matchu, to znaczy dwóch zawodników rozpoczyna pojedynek w ringu, a po 90 sekundach do meczu dochodzi kolejna osoba. Jedyną różnicą jest to, że gdy w ringu jest ostatnia dwójka, eliminacja może nastąpić poprzez Pinfall lub Submission.

Uczestnicy pojedynku:

#1. Suicide
#2. Matt Sydal
#3. Davey Richards
#4. KM
#5. Swoggle
#6. Eddie Edwards
#7. Rockstar Spud
#8. Kongo Kong
#9. Moose
#10. Shera

Zwycięzca: Shera

CEO Sony Pictures Network, Bruce Prichard i Scott D’Amore wręczyli zwycięzcy trofeum za zwycięstwo, a ten z nim celebrował.

Doszło do konfrontacji Impact Grand Championa Moose’a, Eliego Drake’a oraz Chrisa Adonisa.

Alberto El Patron wygłosił face’owe promo, w którym zapowiedział, że na Slammiversary zostanie niekwestionowanym mistrzem Impact Wrestling, tak jak robił to w Meksyku, Japonii, Chinach i wielu innych organizacjach. Nie spodobało się to Lashleyowi, który ma dosyć tego jak fani chantują dla Alberto „Si, si, si, si”. Zapowiedział, że na Slammiversary zniszczy El Patrona i ten nie będzie musiał już pokazywać się w Impact Wrestling. Dosyć tego miał Bruce Pichard, który zapowiedział, że obaj mistrzowie będą bronili dziś swoich tytułów w Open Challengach.

7. Impact Wrestling Heavyweight Championship Match
Bobby Lashley (c) vs. Impact Grand Champion Moose

Była to bardzo wyrównana walka, w której Moose uzyskał 2 count po Spearze oraz Go to Hell. Impact Grand Champion chciał wykończyć przeciwnika Game Changerem, jednak Lashley skontrował tę akcję na Speara i obronił tytuł.

Zwycięzca: Bobby Lashley

8. Global Force Wrestling Championship Match
Alberto El Patron (c) vs. Chris Adonis

W walce dominował Adonis, ale przy tym jak chciał wykonać Masterlock nadział się na kontrę od El Patrona, który obronił tytuł wykonując Double Foot Stomp z narożnika.

Zwycięzca: Alberto El Patron

Po walce Eli Drake i Adonis zaatakowali El Patrona. Na pomoc wybiegł mu Moose. Wyczyścił cały ring i celebrował wraz El Patronem kończąc segment.

9. X Division Championship Match
Low Ki (c) vs. Sonjay Dutt

W całym pojedynku dominował Low Ki, nawet wykonał Double Foot Stomp z narożnika, jednak nie udało mu się uzyskać Pinfallu. Dutt skontrował akcję wysokiego ryzyka, którą chciał wykonać mistrz, na Tilt-a-whirl Tornado DDT, po czym wykonał Hindu Press z narożnika i uzyskał Pinfall stając się nowym mistrzem.

Zwycięzca: Sonjay Dutt – nowy X Division Champion

Po walce do ringu wyszła spora grupa zawodników, która celebrowała wraz z Duttem. Nowy mistrz wygłosił jeszcze promo w swoim ojczystym języku i tak zakończyły się tapingi 30 maja.