ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki WWE TLC 2018 – Aktualizacja na żywo!


Kick-off:
1.Singles Match o Cruiserweight Championship
Buddy Murphy (c) vs. Cedric Alexander
Zwycięzca: Buddy Murphy

Murphy zwycięża przez pinfall poprzedzony Running knee i Murphy’s Law.

2. Ladders Match
Gitara jest zawieszona nad ringiem, pierwszy który po nią sięgnie wygrywa i może użyć jej jako broni.
Elias vs. Bobby Lashley (w/ Leo Rush)
Zwycięzca: Elias

Po meczu Elias szykował się by rozbić gitarę na Bobby’m, jednak przeszkodził mu Lio wskakując mu na plecy. Bobby szybko atakuje Eliasa, po czym każe Rush’owi skoczyć na niego z trzeciej liny. Po wykonanym skoku, Bobby rozbija gitarę na plecach Eliasa po czym wykonuje swoja „sławną” pozę.

Główna karta:
3.Finał Mixed Match Challenge
Oboje zwycięzców będzie miało zagwarantowane wejście jako ostatni zawodnik na Royal Rumble.
Fabulous Truth (R-Truth i Carmella) vs. Mahalicia (Jinder Mahal i Alicia Fox)
Zwycięzcy: R-Truth i Carmella

Para odnosi zwycięztwo po tym, jak Truth wyrzuca Mahala i jednego z braci Singh poza ring dodatkowo wykonując stomp-dive, gdy w tym samym momencie Alicia odklepuje po Code of Silence.

4.Triple threat tag team match o WWE SmackDown Tag Team Championship
The Bar (Cesaro i Sheamus) (c) vs. The New Day (Big E, Kofi Kingston, i Xavier Woods) vs. The Usos (Jey Uso i Jimmy Uso)
Zwycięzcy i wciąż mistrzowie Tag Team SmackDown: The Bar

Walka kończy się Brogue Kickiem na Xavierze.

5.Tables, Ladders, and Chairs match
Jeśli Strowman wygra, otrzyma mecz Universal Championship na Royal Rumble, a Corbin zostanie pozbawiony wszystkich praw jako authority.
Jeśli Corbin wygra, zostanie pełnoetatowym menadżerem generalnym Raw.

Braun Strowman vs Baron Corbin

Sędzia (Heath Slater) rozpoczyna odliczanie wiodące do dyskwalifikacji, jednak gdy dolicza do 7 rozlega się muzyka Brauna. Gdy Braun jest już w ringu przypomina, że mecz TLC jest również na zasadach non-disqualification, więc każdy, kto ma dosyć Corbina może pomóc Braunowi. Po chwili pojawiają się face-owi zawodnicy RAW wraz z „instrumentami” i zaczynają otaczać ring. Heath zdejmuje koszulkę sędziego i rzuca się na Corbina, po czym reszta do niego dołącza okładając go krzesłami. Corbinowi udaje się wyjść z ringu, lecz gdy idzie w stronę wyjścia pojawia się Kurt Angle i bije go krzesłem, zmuszając go do wejścia do ringu. Zawodnicy, którzy przybyli na pomoc wykonują na Corbinie swoje finishery. Po całej akcji, Slater zakłada z powrotem koszulkę sędzięgo i liczy pinfall dla Brauna.

Zwycięzca: Braun Strowman

6.Tables Match
Natalya vs. Ruby Riott

Podczas meczu Natalya mści się na całym Riott squadzie posyłając Liv i Sarę na stoły. Niedługo po tym Natalya wykonuje sharpshootera na Ruby, zmuszając ją do patrzenia na stół z podobizną Jima Harta. Pod koniec meczu Natalya wyjmuje spod ringu stół z podobizną Ruby i zakłada na siebie kurtkę swojego ojca. Parę chwil po tym, Ruby próbuje zrzucić Natalyę z trzeciej liny, lecz ta wykorzystuje to i wykonuje powerbomb, prosto na stół.

Zwycięzca: Natalya

7. Singles Match
Drew McIntyre vs Finn Balor
Zwycięzca: Finn Balor

McIntyre dominuje przez większość meczu jednak na sam koniec pojawia się Ziggler rozpraszając szkota, co wykorzystuje Balor posyłając Drew dropkickiem w kąt ringu i wykonując na nim Coup de Grace.

8. Chairs Match
Rey Mysterio vs. Randy Orton
Zwycięzca: Rey Mysterio

Rey wygrywa przez roll-up dosłownie „Outta nowhere”

9. Singles match o WWE Raw Women’s Championship
Ronda Rousey (c) vs. Nia Jax
Zwycięzca i wciąż mistrzyni kobiet Raw: Ronda Rousey

Ronda wygrywa przez submission, zanim jednak Nia odklepuje, Rousey całuje prawę rękę Jax (tą, którą ta nazwała „facebreaker”) po czym wskazuje na Taminę, i mówi, że to specjalnie dla niej.

Chwilę później pokazana jest scena rozpłakanej Jax. Podchodzi do niej Becky i pyta się, czy Nia pamięta jak złamała jej nos po czym atakuje ją z łokcia w twarz.

10. Singles match o WWE Championship
Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles
Zwycięzca i wciąż mistrz WWE: Daniel Bryan

Pod koniec meczu AJ szykował się do wykonania Phenomenal Forearm, jednak Daniel szybko uniknąć ciosu, po czym próbował udzerzyć Stylesa z running knee, lecz ten też tego uniknął. AJ spróbował więc roll-up’ować Bryana, jednak ten przekręcił się na swoją kożyść i przypiął Stylesa.

11. Singles match o WWE Intercontinental Championship
Seth Rollins (c) vs. Dean Ambrose
Zwycięzca i nowy mistrz IC: Dean Ambrose

Pojedynek można określić jednym słowem: „kontry”. Niemalże każdy ruch obu zawodników został kontrowany przez drugiego. W pewnym momencie Dean wystawił pięśc do przodu jak to Shield miało w zwyczaju. Skutecznie rozwścieczyło to Setha, który stracił nad sobą kontrolę. Gdy Seth miał już wykonywać Curb Stompa, Dean skontrował ruch prosto w Dirty Deeds.

12. Triple Threat Tables, Ladders, and Chairs match o WWE SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair vs. Asuka

Becky i Charlotte walczyły na szczycie drabiny, gdy przyszła Ronda Rousey. RAW Women’s Champion zrzuciła Flair i Lynch, umożliwiając Asuce bezpieczne wdrapanie się i zdjęcie mistrzostwa.

Zwyciężczyni i nowa SmackDown Women’s Champion: Asuka