ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki walki CM Punk vs. Mickey Gall na UFC 203

cmpunkufc203

Na dzisiejszej gali UFC 203 byliśmy świadkami długo oczekiwanego debiutu CM Punka. Zawalczył on przeciwko Mickey’owi Gallowi, który na swoim koncie nie miał jeszcze żadnej przegranej, a 2 imponujące zwycięstwa. Sama ich walka zakończyła się tak jak spodziewało się tego większość osób.

Gall pojawił się na arenie przy piosence „Oh Mickey, You’re So Fine”. Punk wyszedł do oktagonu przy swoim starym używanym jeszcze w WWE utworze, czyli Cult of Personality zespołu Living Colour.

Zaraz po rozpoczęciu Gall rzucił się na Punka i powalił go. Wtedy Mickey atakował swojego przeciwnika łokciami i ciosami. Podczas pierwszej próby duszenia Punkowi udało się wydostać, lecz chwilę później otrzymał kolejne ciosy prosto w głowę. Gall rozbił Punka i zza pleców zapiął ponownie duszenie, wtedy jego przeciwnik poddał się. Pojedynek zakończył się w 1 rundzie, trwał 2 minuty i 14 sekund.

Poniżej krótkie wypowiedzi zawodników zaraz po ogłoszeniu zwycięzcy:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743