ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingu SmackDown w Newarku (15.12.15) [SPOILERY]

wwe-smackdown-logo-2015-750x340-14450164761-750x340-1447766808

Oto spoilery z tapingu Smackdown, który odbył się wczoraj w Newarku:

– Roman Reigns otworzył galę i powiedział, że zostanie WWE World Heavyweigh Championem w dzień urodzin swojej córki było świetnym uczuciem. Przerwał mu Sheamus, który stwierdził, że cieszy się z tego że Roman wygrał i tym razem trzyma pas więcej niż 5 minut i 15 sekund. Dopowiedział również, że przy ich następnym spotkaniu to będzie niestety koniec reignu Romana z tym mistrzostwem. Dowiedzieliśmy się od Sheamusa, że na dzisiejszym show nie zobaczymy już Romana, ponieważ ma zostać wyrzucony z gali. On odpowiedział, żeby zmusili go do wyjścia. Do Reignsa wyszła ochrona, lecz zostali szybko położeni przez Romana.

1. Normal Match

Alberto Del Rio vs. Ryback

The Big Guy wykonał na przeciwniku Meathooka i przymierzał się już do Shellshocked, lecz w walce zainterweniowała grupa League of Nations. Del Rio wykorzystał okazję i zapiął na Rybacku Cross Armbreakera, dzięki któremu wygrał walkę. Po walce Sheamus, King Barrett, Rusev oraz Alberto Del Rio zaatakowali Rybacka i wykonali na nim swoje finishery.

Zwycięzca: Alberto Del Rio

– Tyler Breeze i Summer Rae rozmawiali na zapleczu o walce z Titusem O’Neilem. Goldust przestraszył Summer, a ona psiknęła go sprayem do włosów.

2. Normal Match

Tyler Breeze (w/ Summer Rae) vs. Titus O’Neil

Podczas walki obok ringu pojawił się Goldust, który później usiadł obok sekcji VIP. Goldust rozpraszał Tylera robiąc sobie zdjęcia, a sytuację wykorzystał Titus i wygrał walkę.

Zwycięzca: Titus O’Neil

– Wywiad z Deanem Ambrosem, który mówił o tym co w poniedziałek zrobił mu Kevin Owens.

– Pokazano krótki filmik z walki The Wyatt Family vs, ECW Originals, która odbyła się na TLC. Później Bray Wyatt wygłosił promo.

3. Tag Team Match

The Lucha Dragons vs. The New Day

Lucha Dragons od początku kontrolowali pojedynek. W między czasie Big E próbował grac na trąbce, lecz nie wychodziło mu to zbyt dobrze. W późniejszym etapie walki interweniował w walce i wyciągnął Sin Care, lecz po chwili wrócił i położył Xaviera oraz Big E, a Kalisto przypiął Kofiego i wygrał walkę

Zwycięzcy: The Lucha Dragons

– Dolph Ziggler wypowiadał się na temat Kevina Owensa.

4. Normal Match

Becky Lynch vs. Brie Bella

Podczas walki obok komentatorów pojawił się Team B.A.D. Publiczność skandowała „We want Sasha”. Kiedy Becky rozmawiała z sędzią, Charlotte pomogła jej i zajęła się Brie. Chwilę później Becky wygrała walkę.

Zwyciężczyni: Becky Lynch

– Charlotte i Becky rozmawiały na zapleczu. Becky myśli, że Charlotte nie wierzy w nią i jej wygraną na własną rękę.

5. Main Event: Normal Match

Dolph Zigger vs. Kevin Owens

Przez większość walki Owens dominował Dolpha. Kiedy chciał wykonać Pop-Up Powerbomba, Ziggler skontrował i wykonał Superkicka. Kevin odkopał i później panowie walczyli poza ringiem. Doszło wtedy do dyskwalifikacji. Były mistrz Interkontynentalny rzucił Dolpha w schody. Chciał również wykonać Powerbomba na schodach, lecz na pomoc przyszedł Dean Ambrose i panowie zaczęli się bić. Owensowi udało się uciec. Kiedy Ziggler wychodził z areny został zaatakowany przez Owensa. Dean zaczął go gonić. Później wrócił by zobaczyć co z Dolphem, a ten wykonał na Deanie Superkicka. Kevin Owens wyśmiał obu zawodników, a oni sami leżeli nieprzytomni na stageu.

Zwycięzca: przez DQ, Dolph Ziggler

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552