ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingu SmackDown w Knoxville (17.11.15) [SPOILERY]

wwe-smackdown-logo-2015-750x340-14450164761-750x340-1447766808

Oto wyniki tapingu SmackDown, który odbył się wczoraj w Knoxville w stanie Tennessee:

– Show zaczęło się od Miz TV. Do Miza dołączył Kevin Owens i powiedział, że od teraz to Kevin Owens Show. Później przyszedł Alberto Del Rio oraz Zeb Colter, którzy rozmawiali potem z Owensem. Następnymi zawodnikami, którzy do nich dołączyli byli Dean Ambrose oraz Roman Reigns, którzy dostali wielki pop. Chwilę później wyszedł R-Truth i mówi, że przejdzie wszystko jak nagrzany nóż przez masło. The Miz przypomniał mu, że nie bierze udziału w turnieju. Truth przeprosił i życzył Reignsowi i Ambroseowi powodzenia. Później Miz został wyrzucony przez Deana z ringu, następnie razem z Romanem zajęli się resztą wrestlerów i wyczyścili ring.

– The Miz mówił o tym, że ludzie nie okazują mu szacunku. Wspomniał, że odwołuje walkę, w której miał wziąć udział. Wyszedł do niego Cesaro i panowie zaczęli walkę.

1. Normal Match

The Miz vs. Cesaro

Walka trwała około 90 sekund. Cesaro poddał przeciwnika używając Crossface’a.

Zwycięzca: Cesaro

2. 6-Man Tag Team Match

The Ascension & Stardust vs. Neville & The Dudley Boyz

Zwycięzcy: Neville & The Dudley Boyz

– Do ringu wyszedł Tyler Breeze, towarzyszyła mu Summer Rae. Breeze wypowiadał się na temat Zigglera, który po chwili wyszedł by oglądać walkę Tylera.

3. Normal Match

Tyler Breeze (w/ Summer Rae) vs. Zack Ryder

Breeze wykonał Unprettiera i zgarnął zwycięstwo. Po walce zaatakował go Dolph, który wykonał na Tylerze Superkicka.

Zwycięzca: Tyler Breeze

– Druidzi Undertakera wyszli z maskami owcy na głowie. Potem do ringu weszła Rodzina Wyattów. Bray Wyatt oraz Braun Strowman wygłosili proma do momentu, w którym zabrzmiał gong. The Undertaker pojawił się na ekranie i wygłosił promo. Chwilę później wyszedł Kane z palącą się maską owcy. Deadman wykonał taunt „Rest in Peace” a Czerwona Maszyna sprawiła, że w narożniki wybuchły i pojawił się ogień.

4. Normal Divas Match

Charlotte (c) vs. Brie Bella

Mistrzyni Div wykonała Figure Eight i poddała Brie.

Zwyciężczyni: Charlotte

– Renee Young przeprowadziła z Paige wywiad. Najmłodsza mistrzyni Div odniosła się do Charlotte oraz ich walce na Survivor Series. Dowiedzieliśmy się także, ze dzisiejszym main eventem będzie walka Roman Reigns oraz Dean Ambrose kontra Kevin Owens i Alberto Del Rio.

5. Normal Match

Big E vs. Kalisto

The New Day przeszkadzało Kalisto, a Big E wykonał dwa Splashe i wygrał walkę. Po walce panowie zaczęli atakować Kalisto i Sin Carę, dopóki na pomoc nie zjawił się Ryback.

– Krótki segment z Romanem Reignsem i Deanem Ambrosem, którzy rozmawiali o byciu w main evencie Survivor Series.

6. Main Event: Tag Team Match

Kevin Owens (c) & Alberto Del Rio (c) (w/ Zeb Colter) vs. Dean Ambrose & Roman Reigns

Sędzia ogłosił dyskwalifikacje po tym jak Del Rio rzucił Romana w schody. Panowie bili się ze sobą dopóki Dean i Roman nie wykonali na przeciwnikach swoich finisherów.

Zwycięzcy: Dean Ambrose & Roman Reigns