ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingu SmackDown w Indianapolis (24.11.15) [SPOILERY]

wwe-smackdown-logo-2015-750x340-14450164761-750x340-1447766808

Oto spoilery z tapingu Smackdown, który odbył się wczoraj w Indianapolis:

– W ringu postawiono stół, drabinę oraz krzesło. Galę otworzył Roman Reigns, który wygłosił promo. Po chwili przerwał mu Sheamus. Reigns zaprosił nowego mistrza do ringu, lecz ten go wyśmiał i nazwał „chodzącą, mówiącą piosenką Adele”. Reigns powiedział, że odzyska swój pas na przyszłym PPV.

1. Tag Team Match

The Dudley Boyz vs. Eric Rowan & Braun Strowman

Walka toczyła się dopóki Bray Wyatt i Luke Harper nie zainterweniowali. Rowan i Harper rzucili Bubba Raya na stół, a w międzyczasie Strowman poddusił Devona.

Zwycięzcy: przez DQ The Dudley Boyz

2. Normal Match

Becky Lynch vs. Paige

Walka zakończyła się przez roll up.

Zwyciężczyni: Paige

– Śmieszny segment z mistrzami Tag Team. Big E i Kofi Kingston zorganizowali specjalny obiad na Dzień Dziękczynienia. The Ascension, Heath Slater oraz Adam Rose zostali wyrzuceni z obiadu. Heath przyniósł sałatkę, w której był plaster. Rose zabrał ze sobą gulasz z królika. Panowie próbowali przypomnieć sobie kto był odpowiedzialny za indyka, kiedy pojawił się The Gobbledy Gooker. Okazał się nim być Xavier Woods.

3. Normal Match

Jack Swagger vs. Alberto Del Rio (w/ Zeb Colter)

Walka zakończyła się przez DQ po tym, gdy Del Rio poza ringiem zaatakował Swaggera krzesłem. W ringu to Jack się odegrał i tą samą bronią przegonił Alberta i Zeba.

Zwycięzca: przez DQ Jack Swagger

– Na backstageu koło braci Uso przechodził The Gobbledy Gooker, który życzył im szczęśliwego dnia Dziękczynienia. The Usos stwierdzili, ze mają plan.

4. Tag Team Match

Kofi Kingston & Big E (w/ The Gobbledy Gooker) vs. The Lucha Dragons

Dzięki interwencji Gookera Lucha Dragons wygrali walkę. Okazało się, że jest nim Jey Uso. Jimmy przyniósł do ringu związanego Xaviera Woodsa. Sin Cara i Kalisto trzymali go, a Jey wykonał na Woodsie Splasha.

– Renee przeprowadziła na zapleczu wywiad z Deanem Ambrosem. Zawodnik ma być w dzisiejszym main evencie o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego.

5. Main Event: Triple Threat Match

Dolph Ziggler vs. Tyler Breeze vs. Dean Ambrose

Całkiem dobra i energiczna walka. Zakończyła się po tym, gdy Ambrose wykonał na Tylerze Dirty Deeds. Podczas walki przy stole komentatorskim był Kevin Owens.

Zwycięzca: Dean Ambrose