ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingu SmackDown 27.10.15 [SPOILERY]

wwe-smackdown-logo-2015-750x340-1440213197

Oto wyniki tapingu Smackdown, który odbył się w Phoenix w stanie Arizona.

– Show otworzył Bray Wyatt, który rozmawiał na temat Undertakera i Kanea. Mówił, że ich dusze są jego paliwem. Wyzwał także 3 zawodników z zaplecza na pojedynek z jego potworami: Lukiem Harperem, Erickiem Rowanem i Braunem Strowmanem.

– Następnie do ringu wyszedł Roman Reigns, który dostał naprawdę spory pop. Opowiadał o wszystkich przeszkodach, które przeszkadzały mu w zdobyciu mistrzostwa WWE WHC. Przerwał mu Kevin Owens, który powiedział, że Roman ukradł mu zwycięstwo w Fatal 4 Way matchu, który odbył się na Raw.

1. Normal Match

Roman Reigns vs Kevin Owens

Była to solidna walka, w której Reigns był dość mocno cheerowany przez publikę. Kiedy Roman uderzył Owensa Superman Punchem, ten pojawił się poza ringiem i uciekł przez widownie. Sędzia wyliczył Owensa.

Zwycięzca: przez wyliczenie – Roman Reigns

– Renee przeprowadziła wywiad z Deanem Ambrosem. Dean powiedział, że przyjmuje wyzwanie Wyatta. Young była ubrana w kostium wróżki. Bo Dallas przebrany za ducha próbował przestraszyć Renee.

2. Fatal 4 Way Tag Team Match

The Dudley Boyz vs. The Ascension vs. Lucha Dragons vs King Barrett & Sheamus

Podczas walki przy stole komentatorskim gościło The New Day. Lucha Dragons wygrali po spinowaniu The Ascension, kiedy Dudley Boyz zajmowali się Sheamusem i Barretem..

Zwycięzcy: Lucha Dragons

3. Trick or Treat Street Fight Match

The Miz vs Dolph Ziggler

Dookoła ringu znajdowały się dynie i szkielety. Zawodnicy mogli także użyć pomarańczowych Kendo Sticków. Dolph wygrał naprawdę dobry match poprzez roll-up. Po walce został zaatakowany prze Tylera Breezea i walczyli ze sobą dopóki sędziowie ich nie rozdzielili. Razem z Tylerem wyszła Summer Rae.

Zwyciezca: Dolph Ziggler

4. Normal Match

Natalya vs Paige

Dziewczyny wykręciły dobry match. Po tym jak przy ringu pojawił się członkini Teamu Bad, rozproszyły one Natalyę a Paige wygrała walkę po zainkasowaniu RamPaige. Po walce Team Bad zaatakowały Natalye.

Zwyciężczyni: Paige

– Do ringu wyszedł mistrz Stanów Zjednoczonych Alberto Del Rio oraz Zeb Colter. Wygłosili promo na temat ich grupy MexAmerica. Stwierdzili, że pas US reprezentuje teraz oba narody.

5. Normal Match

Alberto Del Rio (w/ Zeb Colter) vs R-Truth

Walka zakończyła się po takiej samej akcji z narożnika, którą Del Rio wykonał na Nevillu.

Zwycięzca: Alberto Del Rio

– Mark Henry zajął się przebranym za Ducha Bo Dallasem.

6. Main Event: 6-Man Tag Team Match

Luke Harper, Erick Rowan i Braun Strowman vs. Dean Ambrose, Cesaro i Ryback

Świetny Tag Team Match. W trakcie walki publika bardzo cheerowała Cesaro, kiedy to wykonywał na każdym z przeciwników Uppercuty. Rodzinka Wyatta próbowała zabrać ze sobą Rybacka, tak jak to zrobili z Kanem i Undertakerem, lecz im się to nie udało. Walka zakończyła się po tym, gdy Bray Wyatt interweniował w walce, a Luke Harper spinował Cesaro i zgarnął dla swojej drużyny zwycięstwo. Końcówka była bardzo chaotyczna. Na koniec zjawił się także Roman, który pomógł drużynie faceów.

Zwycięzcy: Luke Harper, Erick Rowan i Braun Strowman

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552