ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingów TNA Impact Wrestling z dnia 09.01.16r. [SPOILERY]

Impact-Wrestling

Oto wyniki wczorajszych tapingów TNA, które dobyły się Bethlehem. Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany w telewizji 26 stycznia, zaś kolejny 2 lutego.

Odcinek 1

– Jeremy Borash wyszedł i rozgrzał widownie mówiąc o wielkiej zmianie mistrza, która nastąpiła w piątek po gali One Night Only.

1. Triple Threat X Division Championship Match

Tigre Uno vs. Mandrews vs. DJ Zema Ion

Zwycięzca: Tigre Uno

– Shane Helms wyszedł podczas celebracji Uno i wyzwał go na walkę o jego pas w następnym tygodniu.

– Jeff Hardy wyszedł do ringu i zaprosił do siebie swojego brata. Nowy TNA World Heavyweight Champion wyszedł przy nowym theme songu z jego żoną Reby Sky oraz Tyrusem. Wygłosił heelowskie promo. Matt powiedział, że obaj chodzą innymi ścieżkami, lecz Jeff chciał walki o pas. Mistrz wymamrotał coś i wrócił na zaplecze. Nie wiadomo czy walka się odbędzie.

2. Feast or Famine Match

Beer Money vs. Robbie E vs. Aiden O’Shea vs. Grado vs. Drew Galloway vs. Eric Young vs. Bram vs. Eli Drake vs. Jessie Godderz vs. Chris Melendez vs. Rockstar Spud

Grado zdobył pierwsza walizkę i uciekł. Druga walizka znalazła się w rękach Drewa Gallowaya, a trzecią zgarnął Eli Drake. Ostatnia wylądowała w rękach Storma oraz Roode’a.

Zwycięzcy: Grado, Drew Galloway, Eli Drake & Beer Money

– Wywiad z Bobbym Lashleyem w ringu. Mówił o tym, że szanuje Kurta Angle’a, lecz musi go pokonać w następnej walce. Wyszła do niego jakaś kobieta i zaczęła z nim flirtować.

– Mistrzowie Tag Team, The Wolves kazali  Crazzy Steve’owi wyjść do ringu. Okazało się, że Steve oraz inna osoba zaatakowali mistrzów i ukradli im pasy. Później dowiadujemy się, że to Abys pomógł Steve’owi zgarnąć te mistrzostwa. The Wolves zaatakowali ich na stage’u.

3. Tag Team Match

The Wolves vs. Crazzy Steve and Abyss

Do ringu wyszła kobieta z pomalowaną twarzą. Miała ze sobą pasy Tag Teamowe. Rozproszyła aktualnych mistrzów, a Steve oraz Abyss doprowadzili do dyskwalifikacji.

Zwycięzcy: przez DQ, The Wolves

– Po walce The Wolves zostali pobici, a Steve oraz Abyss celebrowali z pasami. Chwilę później opuścili z nimi ring.

– Jeff oraz Matt wyszli do ringu. Przerwał im Eric Young, który stwierdził, że to on jest prawdziwym pretendentem do pasa Wagi Ciężkiej. Jeff został zaatakowany przez brata, a chwilę później pomógł mu Eric Young oraz Bram. Beer Money wybiegli i zaatakowali Erica oraz Brama. Do brawlu dołączyli także Abyss i Crazzy Steve. Beer Money zajęli się nimi i ich walka przeniosła się na backstage. Matt Hardy i Tyrus uciekli z ringu i patrzyli na to jak Young i Bram walczą z Jeffem. Eric stojąc na krawędzi ringu wykonał na Jeffie piledrivera prosto na stół. Fani chantowali „New Day rocks”. Jeff został zaniesiony do ambulansu.

4. Normal Match

Awesome Kong vs. Velvet Sky

Zwyciężczyni: Awesome Kong

– Po walce Madison Rayne wyszła i chciała walczyć z Awesome Kongiem, lecz została zaatakowana przez The Dollhouse. Kong wykonała na Velvet Sky splasha z drugiej liny a fani chantowali „holy shit”. Kong i The Dollhouse udały się na backstage.

Odcinek 2

1. Normal Match

Bobby Lashley vs. Aiden O’Shea

Zwycięzca: Bobby Lashley

– Po walce w do Bobby’ego wyszła ta sama kobieta co na poprzednim tapingu. Powiedziała, że następnym razem gdy zobaczy Lashleya, może sprawić mu ból lub przyjemność. Wyszła z ringu, a chwilę później Bobby zrobił to samo.

– Matt Hardy wraz ze swoją żoną i Tyrusem wyszli do ringu. Mistrz Wagi Ciężkiej powiedział, że to co stało się Jeffowi to karma, która uderzyła go i wysłała prosto w stół. Stwierdził także, że to wszystko to tylko biznes. Eric Young i Bram wyszli, ten pierwszy zażądał walki o pas. Dołączył do nich Kurt Angle, który ogłosił im, że w dzisiejszym main evencie to on zawalczy z Mattem o pas TNA Wagi Cięzkiej, i skopie każdego. Wyszli także Beer Money i chcieli walki z Youngiem i Bramem. Wszystko doprowadziło do brawlu, w którym chwile później brali udział także The Wolves, Abyss oraz Crazzy Steve. Fani chantowali „Matt’s a pussy”.

– Walka Bram, EY, Steve & Abyss vs. The Wolves & Beer Money w stypulacji Hardcore War została ogłoszona i ma odbyć się jeszcze na tej gali. Heelowie opuścili ring bardzo szybko, a faceowie zabawiali jeszcze publiczność.

– Shane Helms wyszedł i powiedział, że Uno zgodził się na walkę o pas, ale nie przeciwko niemu. Okazało się, że przeciwnikiem Tigre będzie Trevor Lee.

2. TNA X Division Championship Match

Tigre Uno (c) vs. Trevor Lee

Zwycięzca i nowy mistrz: Trevor Lee

3. Normal Match

Tyrus vs. Drew Galloway

Zwycięzca: Drew Galloway

– Po walce światła zgasły, a Maria Kanellis wyszła na stage i powiedziała, że za chwilę dla Drewa nastąpi cud. Światła wróciły, a Mike Bennett zaatakował Galloway’a jego własną walizką Feast or Famine. Bennett wygłosił promo na temat Drew’a i powiedział, że jest cudem, którego TNA potrzebuje.

4. Hardcore War Match

Crazzy Steve, Abyss, Bram & Eric Young vs. Beer Money and The Wolves

Zwycięzcy: Crazzy Steve, Abyss, Bram & Eric Young

– Maria wyszła do ringu i powiedziała, że kobiecy wrestling potrzebuje cudu. Wygłosiła, że to ona jest pierwszą Damą Wrestlingu, mówi że zmieni dywizję kobiet w TNA. Wychodzi do niej aktualna mistrzyni TNA Knockouts, Gail Kim. Maria oferuje jej pomoc w osiągnięciu jeszcze większego sukcesu. Kim chciała walki z Maria, lecz ona wyszła z ringu.

5. TNA World Heavyweight Championship Match

Kurt Angle vs. Matt Hardy (c) (w/ Reby Sky & Tyrus)

Fani ponownie chantowali „Matt’s a pussy”, Kurt śmiał się z tego. Wyrównany pojedynek. Angle wykonał na mistrzu kilka belly to belly suplexów, a później udał się na narożnik. Został zdekoncentrowany przez Reby i Tyrusa, a Matt wykonał Twist of Fate z narożnika i wygrał walkę.

Zwycięzca: Matt Hardy

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783