ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingów SmackDown i RAW

– Wyniki RAW:

Show otwiera RAW Women’s Champion Becky Lynch, która zacznie je od przemowy. Wszyscy, którzy z nią zadzierają włączając w to Shaynę Baszler i Kabuki Warriors będą żałować swoich czynów.

1. WWE Women’s Tag Team Championship Match
RAW Women’s Champion Becky Lynch & Charlotte Flair vs. WWE Women’s Tag Team Champions Kabuki Warriors (Asuka & Kairi Sane)

W trakcie walki pojawiła się Shayna Baszler, która obserwowała pojedynek. Kiedy Becky była blisko zwycięstwa mistrzyni NXT stanęła na apronie i rozproszyła championkę RAW. Pojawia się Bayley, która atakuje Baszler. Wszystko to wykorzystuje Asuka, która wykonuje roll – up na Becky i zgarnia zwycięstwo !

Zwyciężczynie: The Kabuki Warriors

Po walce Bayley zaatakowała Becky. Fani chantują imię SmackDown Women’s Champion, ta jednak zakrywa swoje uszy i opuszcza ring.

2. Normal Match
Drew McIntyre vs. Sin Cara

Zwycięzca: Drew McIntyre

3. 1 – on – 2 Handicap 24/7 Championship Match
Singh Brothers (Samir (C) & Sunil) vs. R – Truth

Bracia skutecznie przeszkadzali Truthowi i w końcu uciekli na backstage

Do ringu wkroczył Seth Rollins. Kiedy przegrał walkę o mistrzostwo Universal z Fiendem, nie wiedział, co ma zrobić ze swoją karierą. Triple H oferował mu powrót do NXT, żeby odświeżyć swoją karierę, tak, jak zrobił to Finn Balor, jednak kiedy zmierzył się NXT Championem Adamem Colem HHH napuścił na niego armię żółtego brandu. Jego kariera zaczęła się w NXT, ale RAW to jego dom.

Jest najlepszym wrestlerm na świecie (publika buczy) i chce się zmierzyć z najlepszym zawodnikiem, którego Wielka Brytania ma do zaoferowania. Na wyzwanie odpowiada WALTER, który pojawia się na stage’u wraz z całym Imperium. WWE UK Champion powiedział, że chce nauczyć Setha lekcji, jednak Rollins wyśmiewał tylko tak słabego mistrza, jakim jest WALTER.

4. Normal Match
Seth Rollins vs. WWE UK Champion WALTER

Kiedy Rollins przygotowywał się do Stompu Imperium zaatakował Best Slayera powodując dyskwalifikację. Na ratunek przybiegli Street Profits oraz Kevin Owens, który otrzymał ogromny pop. Rollins zaproponował Eight Man Tag Team Match, nie później, a teraz. Imperium zaakceptowało wyzwanie !

Zwycięzca przez DQ: Seth Rollins

5. Eight Man Tag Team Match
Seth Rollins & Kevin Owens & Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford) vs. Imperium (WWE UK Champion WALTER, Marcel Barthel, Fabian Aichner & Alexander Wolfe)

Zwycięzcy: Seth Rollins & Kevin Owens & Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)

Na backstage’u The OC naśmiewali się z Humberto Carillo i Ricochet’a. Najlepszy Tag Team na świecie zaoferował face’om Six Man Tag Team Match, jeżeli znajdą sobie partnera. Pojawia się Randy Orton, który stwierdził, że z chęcią Humberto … Ricochet i Pan RKO Outta Nowhere zmierzą się z OC.

6. Normal Match
Andrade (/w. Zelina Vega) vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Andrade

Do ringu wchodzi Lana. Rosjanka ponarzekała na Ruseva i wyjaśniła dlaczego odeszła do Lashleya. Prawda jest taka, że zdradziła swojego męża, ale Rusev doprowadził do tego, że jest w ciąży! Wychodzi Rusev. Bułgar nie wie co ma o tym myśleć. Rozwściecza to Lanę, która atakuje swojego męża. Do ringu wbiega Lashley i dewastuje Ruseva za pomocą Chokeslama, po czym przytula Lanę i odchodzi z nią na backstage. Reakcja publiki wiadomo jaka 🙂

7. Normal Match
Erick Rowan vs. lokalny zawodnik

Zwycięzca: Erick Rowan

Warto dodać, że Rowan trzymał coś pod ręcznikiem i pewnie to ujawni.

8. Tag Team Match
RAW Tag Team Champions The Viking Raiders (Ivar & Erik) vs. Flash Morgan Webster & Mark Andrews

Zwycięzcy: The Viking Raiders

9. Six Man Tag Team Match
Humberto Carillo & Ricochet & Randy Orton vs. The O.C. (WWE United States Champion AJ Styles & Best Tag Team in the World Luke Gallows & Karl Anderson)

Przez całą walkę iskrzyło między Rico i Orton. W końcówce Randy zmienił się z Humberto i zasygnalizował RKO. Finisher wykonany na Ricochecie !!! Ale, żeby nie było tak pesymistycznie RKO dostał też Styles. Tag do Carillo, Springboard Moonsault i po walce.

Zwycięzcy: Ricochet, Randy Orton & Humberto Carillo

Fani w arenie dostali bonusowy segment w trakcie którego AJ Styles obrażał Manchester. Niespodziewanie na drodze OC stanął The Fiend!!! Wyatt został sprowadzony do narożnika przez Gallows, Andersona i Styles’a, jednak nagle dostał niespodziewanych mocy i rozprawił się z Klubem Przyjaciół Myszki Miki na koniec dusząc AJ’a Mandible Claw.

To wszystko na wieczór dzisiejszy ewentualne uzupełnienia, poprawki i nowe informacje pojawią się jutro.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552