ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingów NXT na wrzesień i październik

Epizod z 27 września

– Generalny menedżer NXT William Regal ogłosił, że na NXT TakeOver: Houston odbędzie się Fatal 4 Way Match o NXT Women’s Championship. Trzy uczestniczki zostaną wyłonione poprzez mecze eliminacyjne, natomiast czwarta zawodniczka to zwyciężczyni Mae Young Classic.

– SAnitY wyszło na ring w stylu The Shield. Eric Young oświadczył, że jedyne co się liczy to chaos, a dzisiaj Adam Cole doświadczy krawędzi zdrowego rozsądku.

1. Normal Match
Lars Sullivan vs. Oney Lorcan

Oney wykonywał przeciwnikowi uppercaty i chopy, jednak otrzymał Clothesline i Urange Side Slam i zgarnął zwycięstwo.

Zwycięzca: Lars Sullivan

– Po walce Sullivan chciał zniszczyć swojego przeciwnika, jednak na pomoc wybiegł Danny Burch, który rozproszył Larsa, dzięki czemu Lorcan uciekł z ringu.

2. Tag Team Match
Heavy Machinery vs. dwaj adepci z Peformance Center.

Typowy squash, który Dozovic & Knight zakończyli The Compactor (Aided Falling Powerslam).

Zwycięzcy: Heavy Machinery

3. Normal Match
Liv Morgan vs. Vanessa Borne

W trakcie meczu dochodziło do różnych prób przypięć przeciwniczki, jednak ostatecznie Morgan zgarnęła zwycięstwo po Running Codebreakerze.

Zwyciężczyni: Liv Morgan

4. Normal Match
Kassius Ohno vs. Fabian Aichner

Bardzo wyrównany pojedynek, w którym Aichner był bliski zwycięstwa po Powerslamie, jednak skończyło się na 2 count. Fabian następnie wykonał Springbord Moonsault, jednak chybił, a Ohno zaskoczył przeciwnika Discus Big Bootem i zakończył pojedynek.

Zwycięzca: Kassius Ohno

– Na ring przyszła stajnia Undisputed Era, a Adam Cole wykonał taunt BayBay. Były ROH World Champion zapytał jak to miejsce mogło bez nich przetrwać oraz dodał, że możemy teraz poczuć zmianę powietrza, ponieważ oni przybyli. Są oni nietykalni, niekwestionowani i to jest ich era.

5. Normal Match
Adam Cole (/w. The Undisputed Era) vs. NXT Tag Team Champion Eric Young (/w. SAnitY)

W trakcie pojedynku doszło do brawlu ekip poza ringiem, a EY skoczył na wszystkich uczestników tego meczu z Crossbody z narożnika, jednak gdy wrócił do ringu otrzymał Flying Shining Wizard i przegrał.

Zwycięzca: Adam Cole

– Świętującymi na rampie Cole’em, O’Reillym i Fishem zakończyliśmy ten odcinek.