ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingów NXT na marzec i kwiecień, Co dalej z tytułem NXT? Kolejne pojedynki na NXT Takeover: New York! Debiut gwiazdy sceny niezależnej!

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszych nagrań NXT.

Odcinek 1:

– Na ring wyszedł Triple H, który oznajmił, że oryginalnie powinien zapowiedzieć walkę Johnny Gargano vs. NXT Champion – Tomasso Ciampa, jednakże przez kontuzję mistrza plany musiały ulec zmianie. Hunter ogłasza, że Gargano weźmie udział w 2 of 3 Falls matchu o pas NXT na NXT Takeover: New York, a jego rywal zostanie wyłoniony podczas dzisiejszego Fatal 5-Way matchu, w którym uczestniczyć będą: Ricochet, Aleister Black, Adam Cole, Matt Riddle oraz aktualny NXT North American Champion – Velveteen Dream.

– Adam Cole wygrywa Fatal 5-Way match i to on zmierzy się z Johnnym Wrestlingiem na kolejnym Takeover o zwakowany pas NXT. Po pojedynku The Forgotten Sons atakują Ricocheta i Aleistera Blacka.

– Punishment Martinez pokonuje Riddicka Mossa.

– Humberto Carillo pokonuje debiutującego Alberta Hardiego Jr (Na scenie niezależnej znany jako ACH)

Odcinek 2:

– Mistrzowie TT NXT – War Raiders pokonali dwójkę lokalnych zawodników.

– War Raiders pokonali Adriana Jaoude’a i Cezara Bononi. Po pojedynku obecni mistrzowie żądają kolejnej walki.

– Jaxson Ryker pokonał Oney’a Lorcana.

– Pojedynek Bianca Belair vs. Kairi Sane zakończył się jako No Contest po tym, jak obecna mistrzyni kiobiet NXT – Shayna Baszler wraz z Mariną Shafir oraz Jessamyn Duke zaatakowały obie zawodniczki. Na pomoc Biance i Sany wybiegła Io Shirai. Następnie na ring udała się reszta kobiecego rosteru Żółtego Brandu wraz z oficjelami, próbując powstrzymać brawl. Segment zakończył się widokiem Shirai trzymającej w ręku tytuł kobiet.

– Raul Mendoza pokonał Brennana Williamsa.

– Konfrontacja pomiędzy Johnnym Gargano a Adamem Colem. Na arenie pojawili się pozostali członkowie The Undisputed Era, aby nastraszyć Gargano.

Odcinek 3:

– Pojedynek Vanessa Borne & Aliyah vs. Kacy Catanzaro & Lacey Lane zakończył się kiedy obecna mistrzyni kiobiet NXT – Shayna Baszler wraz z Mariną Shafir oraz Jessamyn Duke zaatakowały Lacey oraz Kacy.

– Matt Riddle pokonał Kona Reevesa. Po pojedynku obecny XT North American Champion – The Velveteen Dream ujawnił, że zmierzy się o swój tytuł na Takeover z Mattem Riddlem.

– Finał Dusty Rhodes Tag Team Classic: Ricochet i Aleister Black pokonali The Forgotten Sons. Ricochet i Black tym samym zagwarantowali sobie walkę o pasy Drużynowe z War Raiders na NXT TakeOver: New York.

Na końcu tapingu Ricochet i Black oglosili, że to mogą być ostatnie nagrania z ich udziałem w Żółtym Brandzie. Zawodnicy podziękowali wszystkim fanom dodając, że NXT zawsze będzie dla nich ważne i niestety niebawem opuszczą NXT.

Poniżej zaktualizowana karta NXT Takeover: New York, które odbędzie się 5 kwietnia:

1. 2 of 3 Falls Match foo zwakowany tytuł NXT:
Johnny Gargano vs. Adam Cole

2. NXT North American Title Match:
Matt Riddle vs. The Velveteen Dream (c)

3. Fatal 4 Way for the NXT Women’s Title:
Kairi Sane vs. Io Shirai vs. Bianca Belair vs. Shayna Baszler (c)

4. NXT Tag Team Titles Match:
Ricochet and Aleister Black vs. The War Raiders (c)

5. WWE UK Title Match:
WALTER vs. Pete Dunne (c)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552