ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki tapingów Impact Wrestling z 31 maja oraz karta Slammiversary PPV

– Poniżej przedstawiamy wyniki z tapingów Impact Wrestling z dnia 31 maja. Oprócz tego nagrania odbyły się 30 maja, których wyniki możecie przeczytać tutaj.

– Na początku miała miejsce celebracja zdobycia mistrzostwa X Division przez Sonjay Dutta. Miała ona podobny charakter do tej, którą w WWE miał Jinder Mahal po zdobyciu WWE Championship. Na salę wyszedł Low Ki, który przyznał, że Dutt miał farta, ale on na Slammiversary odbierze mu tytuł, ponieważ właśnie tam wykorzysta swój rewanż w 2 out of 3 Falls Matchu. Ki okazał szacunek mistrzowi, jednak zaraz potem zaatakował go oraz Sherę, który także był w ringu. Na pomoc Hindusom wybiegł Matt Sydal, który przegonił byłego X Division Championa.

1. Tag Team Match
Allie & Rosemary vs. Sienna & Laurel Van Ness

W trakcie walki na sali pojawił się KM i wdał się w brawl z Braxtonem Sutterem, który obecny był przy ringu. Walka ta rozproszyła face’owy team, po czym Laurel wykonała Curb Stomp na Rosemary, a Sienna przypięła ją.

Zwyciężczynie: Laurel Van Ness & Sienna

2. Normal Match
KM vs. Shera

Doktorzy po ataku ze strony Low Kiego odradzali Sherze przystąpienia do pojedynku. W trakcie walki dominował KM, jednak to Shera zgarnął zwycięstwo po kontrze Pumphandle Facebustera na Sky High.

Zwycięzca: Shera

Po walce na salę wyszedł Kongo Kong i wraz KM’em zaatakowali oni Hindusa kolejno wykonując Pumphandle Facebuster od KM’a oraz Splash z górnej liny od Konga, który kompletnie zdestruował Sherę.

3. Matt Sydal pokonał Davy’ego Richardsa, Eddiego Ewardsa, Trevora Lee, Braxtona Suttera oraz Suicide’a w Sony Six X Division Invitional Elimination Match.

Ogłoszone zostało, że na Slammiversary zobaczymy Tag Team Match pomiędzy Elim Drakiem i Chrisem Adonisem oraz Impact Grand Championem Moosem i gwiazdą NFL DeAngelo Williamsem.

4. Tag Team Match
EC3 & Impact Wrestling Heavyweight Champion Lashley vs. James Storm & GFW Heavyweight Champion Alberto El Patron

Carter i Lashley kontrolowali sytuację do czasu kiedy doszło do hot tagu między Patronem i Stormem, kiedy ten drugi wyczyścił ring. W końcówce EC3 chciał odliczyć Storma, jednak tylko two count co zdenerwowało go i obwinił za to wszystko sędziego, którego zaatakował. Na salę wyszedł Brian Hebner, który zarządził dyskwalifikację Lashleya i EC3

Zwycięzcy: GFW Heavyweight Alberto El Patron & James Storm via DQ

Po walce trwał brawl, z którego zwycięsko wyszedł El Patron po uderzeniu Lashleya krzesełkiem. Alberto celebrował w publiczności z tytułami IW i GFW.

5.Tag Team Match
Trevor Lee & Low Ki vs. Matt Sydal & X Division Champion Sonjay Dutt

Sydal i Dutt dominowali na poczatku spotkania, jednak z czasem kontrolę zaczął przejmować heelowy zespół. Koniec końców wygrali Sydal i Dutt po tym, jak ten pierwszy wykonał Shooting Star Press na Trevorze

Zwycięzcy: Matt Sydal & X Division Champion Sonjay Dutt

Odbyło się masowe podpisanie kontraktów na walki na Slammiversary.

6. Tag Team Match
Mumbai Cats vs. Eli Drake & Chris Adonis

Szybki squash, który wygrali Drake i Adonis po tym, jak Eli wykonał Gravey Train

Zwycięzcy: Eli Drake & Chris Adonis

7. Six Person Mixed Tag Team Match
KM & Laurel Van Ness & GFW Women’s Champion Sienna vs. Braxton Sutter & Allie & Konckouts Champion Rosemary

Rosemary w trakcie meczu opluła Van Ness swoją mazią. Chciał to wykorzystać Sienna wykonując AK-47, jednak mistrzyni Knockouts skontrowała to na Red Wedding i zakończyła tę walkę.

Zwycięzcy: Braxton Sutter & Allie & Konckouts Champion Rosemary

8. 4 on 3 Handicap Match
Kongo Kong & Davey Richards & EC3 & Impact Wrestling Heavyweight Champion Lashley vs. Eddie Edwards & James Storm & GFW Heavyweight Champion Alberto El Patron

Pierwotnie miała być to walka 4 na 4, ale Shera, który miał być w face’owej drużynie został zaatakowany przez zespół Lashleya i dopiero wtedy nadbiegli Edwards, Storm i El Patron. Lekarze po sprawdzeniu stanu Hindusa zakazali mu udziału w walce i odprowadzili go na zaplecze.

Kiedy Eddie był w ringu został zdominowany przez heelowy team, a ponieważ Storm i El Patron leżeli nieprzytomni poza ringiem, to nie było możliwości zmiany. Nagle na sali zjawił się wcześniej zdestruowany Shera i uzyskał hot tag. Hindus wykonał AA na Lashleyu oraz Scoop Slam na Kongu, po czym uzyskałby pewny pinfall, jednak Lashley przerwał 2 count. Mistrz Impact chciał wykonać jakąś akcję na Sherze, jednak El Patron zrobił oficjalny tag. Podobnie uczynił Kongo Kong. Na niego czekał Irish Whip do narożnika i Double Foot Stomp od El Patrona, po którym face’owy team uzyskał pinfall.

Zwycięzcy: Shera & James Storm & Eddie Edwards & GFW Heavyweight Champion Alberto El Patron

9. Mumbai Street Fight
Spud vs. Swoggle

Dookoła ringu jest wiele przedmiotów, a sędzią specjalnym jest indyjski karzeł. Walka raczej nie przypomniała Street Fightu, tylko Comedy Match, o czym świadczy chociażby to, że sędzia i Swoggle w trakcie walki zdjęli Spudowi spodnie. Po wyżej wspomnianej akcji Swoggle przeniósł Spuda na apron, wykonał Celtic Cross przez stół i zwyciężył. Malec po walce celebrował z sędzią.

Zwycięzca: Swoogle

– Po tapingach Impact Wrestling w Bombaju znana jest już cała karta 15. edycji Slammiversary PPV. Poniżej przedstawiamy uczestników walk, ich stypulację oraz stawkę każdej z nich.

1. Tag Team Match
Impact Grand Champion Moose & DeAngelo Williams vs. Eli Drake & Chris Adonis

2.Tag Team Match
Jeremy Borash & Joseph Park vs. Josh Matthews & Scott Steiner

3.Strap Match
James Storm vs. Ethan Carter III

4. Full Metal Mayhem Mixed Tag Team Match
Eddie Edwards & Alishia Edwards vs. Davey Richards & Angelina Love

5. 2 out of 3 Falls Match for X Division Championship
Sonajay Dutt (c) vs. Low Ki

6. Winner Takes All Match for GFW Women’s Championship & Impact Wrestling Knockouts Championship
Rosemary (c) (Knockouts Champion) vs. Sienna (c) (GFW Women’s Champion)

7. Winner Takes All Match for GFW Heavyyweight Championship & Impact Wrestling Heavyweight Championship

Lashley (c) (Impact Wrestling Heavyweight Champion) vs. Alberto El Patron (c) (GFW Heavyweight Champion)