ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Tables, Ladders & Chairs 2019

Przed nami noc pełna wrażeń, ostatnia taka w dobiegającym końca 2019 roku. Ukoronowaniem tego roku w świecie WWE będzie TLC.

Kick-off:

Humberto Carrillo vs Andrade
Zwycięzca – Humberto Carrillo
Źle się dzieje pomiędzy Andrade a Zeliną. Zawodnik po raz kolejny obwinia kobietę za swoją porażkę.

Główna karta:

New Day (c) vs Revival w Ladder matchu o tytuł mistrzów dywizji TT na SmackDown
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – New Day

Backstage. Corbin nie przejmuje się starciem z Reignsem. W ciągu ostatnich kilku tygodni systematycznie niszczył psychikę rywala. Dzisiaj dokończy dzieła i złamie Romana fizycznie przy użyciu drabin, krzeseł i stołów.

Buddy Murphy vs Aleister Black
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Rusev czuje się wolny i szczęśliwy. W końcu pozbył się Lany. Teraz pozostała mu tylko walka z Lashleyem. Ma nadzieję, że jego była żona nie ma planów na ten wieczór, bo spędzi go na wyjmowaniu resztek stołu z pleców kochanka.

Podczas następnej walki przy ringu zasiądą czterej zwycięzcy loterii KFC. Rozstawiony został dla nich specjalny stół, suto zastawiony kubełkami KFC.
Viking Raiders chcą skrzyżować z kimś rękawice. Jeśli na zapleczu jest ktoś, kto uważa, że masz szansę w starciu z mistrzami dywizji, to jest mile widziany w ringu. Wchodzą Gallows i Anderson.
Viking Raiders (c) vs The O.C. o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Zwycięzcy – double count-out
Viking Raiders nie zamierzają tak po prostu opuścić areny. Wykorzystują stół KFC, żeby zadać jeszcze trochę bólu rywalom.
https://twitter.com/WWE/status/1206381235486023682

Backstage. Przed wyjściem z domu Miz upewnił się, że jego żona i córka są bezpieczne. Dzisiaj nie walczy jako gwiazda WWE. Nie wchodzi do ringu dla sławy, chwały, pieniędzy czy uwielbienia fanów. Chce tylko zapewnić spokojny sen swojej rodzinie.

Roman Reigns vs King Corbin w TLC matchu
Corbinowi z pomocą przychodzą:
– królewscy ochroniarze,
– Dolph Ziggler,
– Revival
Dopiero kiedy cała świta Króla jest już na arenie, udaje się unieszkodliwić Romana.
Zwycięzca – King Corbin

The Miz vs Bray Wyatt
Przez pierwszych kilka minut Wyatt w ogóle nie próbuje zainicjować jakiejś ofensywy.
Przychodzi moment zwrotny i Bray przejmuje stery.
Zwycięzca – Bray Wyatt
Na titantronie pojawia się Fiend. Wyatt zainspirowany jego obecnością sięga pod ring i wyciąga młot, którego używał w FFH. Chce zakończyć karierę Miza!


Bryan powraca i ratuje Mizanina! Daniel nokautuje Braya po czym bierze do ręki jego młot. Gasną światła, a kiedy prąd wraca Wyatta już nie ma.

Rusev vs Bobby Lashley w Tables matchu
Rusev zdobywa przewagę. Z pomocą Lashleyowi przychodzi jego narzeczona. Lana wskakuje Bułgarowi na plecy i zasłania mu oczy. Wszechmogący wykorzystuje ten moment.
Zwycięzca – Bobby Lashley

Backstage. Dawkins radzi Lashleyowi, żeby załatwił sobie wazektomię. Jeśli tego nie zrobi, to Lana może niedługo go zostawić. Niestety Angelo i Montez nie mają czasu, żeby rozwinąć tę myśl. Obok nich pojawiają się zaciekle wymieniający się pięściami Corbin i Reigns. Dołącza do nich jeszcze kilku innych zawodników i wywiązuje się całkiem sporych rozmiarów bójka.

Przed nami ostatnia walka dekady na PPV prezentowanym przez WWE. Pierwszą walką, którą obejrzeliśmy na ekranach naszych odbiorników podczas Royal Rumble 2010 było starcie Christiana z Ezekielem Jacksonem o tytuł mistrza ECW. Walki tag team kobiet nawet nie pokazano w telewizji. Wiele się zmieniło.
Kabuki Warriors (c) vs Becky Lynch & Charlotte Flair w TLC matchu o tytuł mistrzyń dywizji TT
Zwyciężczynie i nadal panujące mistrzynie – Kabuki Warriors

Bójka, którą widzieliśmy na zapleczu przeniosła się na arenę.