ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Survivor Series 2019

Wietrzne Miasto będzie świadkiem wielkiej bitwy pomiędzy trzema potężnymi siłami. Dzisiaj dowiemy się, który brand króluje w WWE.

Kickoff:

Podczas wywiadu Shawn Michaels podał skład, w jakim drużyna NXT przystąpi do tradycyjnego Survivor Series tag team matchu. W ekipie znaleźli się: Matt Riddle, Tommaso Ciampa, WALTER, Damian Priest oraz Keith Lee.

10 Tag Team Battle Royal
Robert Roode & Dolph Ziggler eliminują Street Profits
Zwycięzcy – Dolph Ziggler & Robert Roode
Raw – 0; NXT – 0; SD – 1

Lio Rush (c) vs Akira Tozawa vs Kalisto o tytuł mistrza NXT Cruiserweight
Zwycięzca i nadal panujący czempion – Lio Rush
Raw – 0; NXT – 1; SD – 1

Viking Raiders vs New Day (Kingston & Big E) vs Undisputed Era (Bobby Fish & Kyle O’Reilly)
Zwycięzcy – Viking Raiders
Raw – 1; NXT – 1; SD – 1

Głowna karta:

Team Raw (Charlotte Flair, Natalya, Asuka, Kairi Sane, Sarah Logan) vs Team SmackDown (Sasha Banks, Carmella, Dana Brooke, Lacey Evans, Nikki Cross) vs Team NXT (Rhea Ripley, Candice LeRae, Bianca Belair, Io Shirai, Toni Storm)
Shirai i LaRae doznają kontuzji i zostają przeniesione na zaplecze
Bianca Belair eliminuje Cross
Belair eliminuje Logan
Flair wyrzuca Carmellę
Banks pozbywa się Kairi Sane
Asuka eliminuje Brooke
Flair atakuje Asukę. Chwilę później Japonka wypluwa zieloną substancję prosto w twarz kapitan swojego zespołu, po czym wraca na zaplecze
Evans eliminuje oślepioną Flair
Natalya wyrzuca Lacey Evans
Banks i Nattie zapinają odpowiednio Bank Statemant i Sharpshooter na Toni Storm i zmuszają ją do odklepania
Banks pozbywa się Belair
Sasha wyrzuca Nattie
Sasha uzyskuje przewagę nad Ripley. Z pomocą kapitan swojego zespołu przybiegają Shirai i LeRae, które wcześniej opuściły ring z podejrzeniem kontuzji. Mimo niesnasek działają razem. Pomagają Australijce wyjść z kłopotów i walnie przyczyniają się do tego, że…
Zwyciężczynie – Team NXT
Raw – 1; NXT – 2; SD – 1

Backstage. Rollins chce wiedzieć czy po wczorajszym WarGames coś zmieniło się w nastawieniu Owensa. Kevin tłumaczy, że chodziło tylko o wyrównanie rachunków z UE. Śmieszą go zarzuty ze strony Setha i wypominanie mu jego „historii” i „nawyków”. Kanadyjczyk wysuwa pięść w geście, który stał się bardzo popularny za czasów The Shield…

AJ Styles vs Shinsuke Nakamura vs Roderick Strong
Styles wykonuje Phenomenal Forearm na Nakamurze. STRONG WYRZUCA AJ’A Z RINGU. Roderick przypina mistrza IC!
Zwycięzca – Roderick Strong
Raw – 1; NXT – 3; SD – 1

Backstage. Miz motywuje Bryana. Musi pokonać Fienda, żeby zapewnić bezpieczeństwo gwiazdom WWE i ich rodzinom. Daniel każe A-Listerowi się wynosić, po czym wraca do przerwanej rozgrzewki.

Adam Cole (c) vs Pete Dunne o tytuł mistrza NXY
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Adam Cole

Backstage. W szatni SmackDown nadal toczy się dyskusja pomiędzy Corbinem a resztą drużyny. Król uważa, że to on powinien być kapitanem drużyny.

„The Fiend” Bray Wyatt (c) vs Daniel Bryan o tytuł mistrza Universal
W trakcie walki, przed wykonaniem swojego firmowego latającego kolana, Bryan inicjuje okrzyki „Yes! Yes! Yes!”. Czyżby wracał stary Daniel?
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – „The Fiend” Bray Wyatt

Backstage. Rey Mysterio się zmienił. Stara wersja luchadora nigdy nie użyłaby stalowej rurki w walce. Dzisiaj Mysterio pokaże Lesnarowi co to znaczy zadrzeć z rodziną innego mężczyzny. Normalnie powiedziałby swojemu synowi, żeby nie oglądał takiej masakry. Dziś chce, żeby Dominik nie odchodził od ekranu. To wszystko dla niego.

Team Raw (Seth Rollins, Drew McIntyre, Kevin Owens, Ricochet, Randy Orton) vs Team SmackDown (Roman Reigns, Mustafa Ali, Braun Strowman, King Corbin, Shorty G) vs Team NXT (Matt Riddle, Tommaso Ciampa, Keith Lee, WALTER, Damian Priest) w tradycyjnym Survivor Series elimination matchu
McIntyre wyrzuca WALTERA
Owens eliminuje Shorty G
Ciampa pozbywa się Owensa
Orton eliminuje Priesta
Riddle wyrzuca Ortona
Randy nie może się pogodzić z przegraną i wykonuje RKO na Riddle’u. Wykorzystuje to Corbin, który przypina Riddle’a.
Strowman zostaje wyeliminowany przez count-out
Reigns przypina McIntyre’a
Corbin pozbywa się Rico
Rollins przypina Ali’ego
Reigns ma już dosć aroganckiego i toksycznego zachowania Króla. Nokautuje kolegę z zespołu. Ciampa dopełnia formalności i wyrzuca Corbina
Rollins eliminuje Ciampę
Keith Lee przypina Rollinsa
Reigns przpina Keitha Lee
Zwycięzcy – Team SmackDown
Po walce Reigns przybija żółwika Keithowi.
Raw – 1; NXT – 3; SmackDown – 2

Klip wideo. Lynch przyznaje, że Baszler to prawdziwa maszyna, która całe swoje życie podporządkowała treningowi. W tym czasie Becky wypełniała swoje obowiązki jako przedstawiciel WWE. Dzięki podróżom dowiadywała się coraz więcej o sobie. Teraz ma już pewność, że żeby ją pokonać, trzeba ją zniszczyć. Shayna i Bayley nie mają takiej mocy, żeby to zrobić. Jeśli chodzi o przedstawicielkę SmackDown, to nastawienie Irlandki zmieniało się na przestrzeni ostatnich tygodni. Bayley atakowała Lynch z zaskoczenia, niejednokrotnie przy użyciu krzesła. Doprowadziła do tego, iż Becky będzie musiała zrobić jej poważną krzywdę.

Brock Lesnar (c) vs Rey Mysterio o tytuł mistrza WWE w No Holds Barred matchu
Z pomocą ojcu przychodzi Dominik. Lesnar nie jest w odpowiednim humorze, żeby bawić się z dziećmi. Rey wykorzystuje czas, który kupił mu syn. Zakrada się za plecy Brocka i uderza poniżej pasa. Drugi strzał w rodowe klejnoty wymierza Bestii sam Dominik. Duo Mysterio wykonuje podwójne 619, a następnie dwa Frog Splashe. To jednak nie wystarcza, żeby zrzucić Lesnara z tronu.
Zwycięzca i nadal panujący czempion – Brock Lesnar

Becky Lynch vs Bayley vs Shayna Baszler
Zwyciężczyni – Shayna Baszler (Bayley odklepała)
Reprezentantka Żółtego Brandu świętuje na stole komentatorskim. Atakuje ją Lynch. Wcześniej Shayna zostawiła ją tutaj półprzytomną. Irlandka zdecydowanie wróciła do pełni sił i teraz chce się zemścić. Baszler ląduje na stole, a następnie Lynch wspina się na barykadę i rzuca się na leżące przed nią ciało rywalki. Becky wysyła dość prosty sygnał – nie zostałam przypięta, nie czuję się pokonana.

Końcowy rezultat:
RAW – 1
NXT – 4
SD – 2

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552