ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live NUMER 1000!!! 16.10.2018

Tak jest proszę państwa, przed nami tysięczny odcinek Niebieskiej Tygodniówki. Aż łza się w oku kręci.

Pierwszy odcinek SmackDown wyemitowano 29 kwietnia 99′. Przez dziewiętnaście lat istnienia zmieniały się nie tylko gwiazdy show, ale również jego dzień emisji oraz pozycja w świecie wrestlingu. Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno. LEEEETT…w sumie zostawię to profesjonaliście:

Tak jak powiedział Michael – dzisiaj Niebieska burza przejdzie nad stolicą Stanów, Waszyngtonem.

Gala rozpocznie się od największego, najśmieszniejszego i najchętniej oglądanego talkshow ostatnich tygodni – Truth TV! R-Truth i Carmella otwierają show od…przerwy. Tanecznej. Chwilę później prowadzący zapowiadają swojego dzisiejszego gościa. Truth stwierdza, że ten człowiek nie potrzebuje przedstawienia, więc możemy przejść do kolejnej przerwy tanecznej. Po tym przerywniku wchodzi zapowiadany gość – Stephanie McMahon! Zanim komisarz Raw ma szansę się wypowiedzieć przerywa jej pojawienie się kolejnej ważnej figury w historii SmackDown…
https://twitter.com/WWE/status/1052350858417983488
Nadchodzą pieniądze!!! Szef jest dzisiaj z nami! Rodzeństwo zaczyna, jak zwykle, wymieniać się „uprzejmościami”. Shane próbuje złapać kontakt z publiką co Steph kwituje zasymulowaniem odruchu wymiotnego. I wtedy pojawia się ON:


CHAIRMAN JEST NA SMACKDOWN! Vince uspokaja zwaśnione dzieci. McMahon chce wiedzieć jak można zapewnić rozrywkę publice zgromadzonej na arenie w Waszyngtonie. Odpowiedź jest oczywista. Przerwa taneczna!

Daniel Bryan & AJ Styles vs The Usos
Zwycięzcy – The Usos

Backstage. W gabinecie Paige są dzisiaj Theodore Long, Vickie Guerrero i John Laurinaitis.

Evolution jest na SD. Flair, Orton, Triple H i Batista – grupa, która kilkanaście lat temu zmieniła oblicze wrestlingu. Orton bierze na siebie przedstawienie członków grupy: Triple H rządzi i dzieli w WWE, Ric żyje sukcesami córki, a Batista spędza więcej czasu nakładając make-up. Tylko Randy nadal robi karierę. Pałeczkę przejmuje Zwierzak. Dave opowiada o czterech powodach, dla których przyjął zaproszenie na tysięczny epizod SmackDown. Są to: ogrom osiągnięcia jakim jest wyemitowanie tysiąca odcinków, fakt, że odbywa się to w jego rodzinnym mieście, miłość do fanów oraz możliwość spotkania się z przyjaciółmi z niesamowitej grupy jaką jest Evolution. Batista również przedstawia członków zespołu…

Niby to tylko żarty, a po mimice Króla Królów można stwierdzić, że coś jest na rzeczy.

Specjalnym komentatorem podczas tego starcia będzie Kurt Angle.
Rusev vs The Miz o miejsce w turnieju o Puchar Świata podczas Crown Jewel
Pojawia się Aiden i dekoncentruje Ruseva.
Zwycięzca – The Miz
Lana kopie Englisha w rodowe klejnoty. Rusev dewastuje Aidena.

Pozwólcie, że poświęcimy chwilę i będziemy napawać się tą chwilą razem…
https://twitter.com/WWE/status/1052364114297638913
(podczas tego wielkiego święta obecny jest również Tony Chimel, więc Edge został zapowiedziany tak jak pan Bóg przykazał)

Edge będzie dzisiaj występował w roli kompasu moralnego SmackDown. Jako pierwsza do ringu wchodzi Becky Lynch. Rated R Superstar próbuje przekonać mistrzynię, żeby zmieniła swoje postępowanie. Chce uświadomić jej, że jeśli będzie poświęcała relacje z bliskimi w imię pasów mistrzowskich, to będzie samotna i nieszczęśliwa. Nie będzie nawet lubiła człowieka, którym się stała. Becky przyznaje mu rację. Nie lubi osoby, którą się stała. Kocha ją. Lynch każe Edge’owi opuścić jej ring. Powinien uważać, żeby tym razem nie złapać kontuzji. Wchodzi Charlotte. Flair rzuca się na byłą przyjaciółkę. Panie zostają rozdzielone przez sędziów.

Specjalnymi komentatorami na czas tej walki będą: Jerry „Th King” Lawler i Booker T.
The New Day (Big E & Xavier Woods) vs The Bar o pasy TT
The Bar przygotowują stół komentatorski, żeby zakończyć tę walkę. Z pomocą New Day przychodzi…Big Show! Ale czy na pewno?


To niesamowite i niespodziewane! Nigdy wcześniej się nie wydarzyło! A tak bardziej serio – myśleliście, że tysięczny epizod SD może się odbyć bez heel turnu Big Showa?
Wydarzenia poza ringiem odwracają uwagę zawodników w ringu. Big E otrzymuje Brouge Kick.
Zwycięzcy i nowi mistrzowie dywizji TT – The Bar

John Cena również przesyła pozdrowienia i najlepsze życzenia. Twierdzi, że gdyby nie SmackDown, to nigdy nie usłyszelibyśmy o dzieciaku, którego głównym atutem była „ruthless aggression”.

Rey Mysterio vs Shinsuke Nakamura o miejsce w turnieju o Puchar Świata podczas Crown Jewel
Zwycięzca – Rey Mysterio

Do ringu wchodzi The Undertaker. Wiadomość, która ma do przekazania jest krótka i treściwa. Po Crown Jewel D-Generation X będzie „rest in peace”.