ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 6.11.2018

Czerwoni już rozpoczęli przygotowania do Survivor Series. Jak będzie u Niebieskich?

Pozostajemy w Anglii. Show otwierają władze SmackDown – Paige i Shane McMahon. Komisarz Niebieskiej Tygodniówki podsumowuje Crown Jewel i przedstawia plany na Survivor Series. Kapitanem męskiej ekipy SD będzie… Daniel Bryan! Amerykański Smok pojawia się na arenie. Jest zaszczycony tym wyróżnieniem. Obiecuje nie zawieść zaufania McMahona. Przerywa mu Miz. A-Lister bazując na swoim wspaniałym występie podczas Crown Jewel pokazuje, że to on powinien być kapitanem. Shane przyznaje mu rację. McMahon, po konsultacji z Paige, decyduje, że Bryan i Miz będą co-kapitanami Niebieskiego Teamu.

Backstage. Miz kłóci się z Bryanem. Shane tłumaczy im, że właśnie o to mu chodziło. McMahon uważa, że nieporozumienia pomiędzy kapitanami sprawią, że wzniosą się oni na wyżyny swoich umiejętności. Informuje ich, że muszą wybrać pozostałych trzech członków zespołu do końca dzisiejszego epizodu. Miz proponuje, żeby Shane został trzecim zawodnikiem. Daniel zgadza się z tą propozycją. McMahon przyjmuje nominację. Mizanin oddaje Bryanowi następny pick.

The Usos vs The New Day (Kofi & Big E) o miano kapitanów podczas walki TT na Survivor Series
Zwycięzcy – The Usos

Backstage. Daniel wybrał Mysterio. Miz mówi, że jeśli luchador zachwyci go podczas dzisiejszego starcia z Almasem, to zaakceptuje ten wybór. Bryan proponuje rozwiązanie dotyczące wyboru ostatniego członka zespołu. Daniel wybierze swojego faworyta, Miz swojego, a później ci zawodnicy zmierzą się w ringu i zwycięzca zostanie ostatnim członkiem teamu. A-Listerowi podoba się ten pomysł.


Becky Lynch nie boi się Rousey. Uważa, że nikt jeszcze nie przetestował Rondy jako mistrzyni. Dla Irlandki Ronda jest na razie tylko osobą trzymającą pas, ale nie mającą nic wspólnego z prawdziwym mistrzem. Nikt nie spodziewał się, że to właśnie Becky będzie bronić honoru SD. Ronda to „Baddest Bitch on the planet”? Nie… Rousey to „Becky’s bitch”.
Mistrzyni czuje się tak naładowana, że chce dzisiaj stanąć z kimś w szranki. Na jej wyzwanie odpowiada…


NIKKI CROSS!

Becky Lynch vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Becky Lynch

Backstage. Bryan wybrał Jeffa. Miz odpowiada wybierając Samoa Joe. Kto zwycięży?

Rey Mysterio vs Andrade „Cien” Almas
Zwycięzca – Rey Mysterio
Po walce Orton wykonuje RKO na zwycięzcy.

Backstage. Miz przyznaje, że przed atakiem Vipera postawa Reya była imponująca. Mysterio jest w zespole.

W żeńskim zespole SmackDown wystąpią: Sonya Deville, Asuka, Mandy Rose, Carmella i Naomi. Cóż. Panie za sobą nie przepadają.

Samoa Joe vs Jeff Hardy
Zwycięzca – Samoa Joe
Po walce Bryan daje się sprowokować Joe i rzuca się na niego. Daniel zapina YES!Lock na Samoańczyku. Kiedy Miz próbuje go odciągnąć Daniel go atakuje. Ten sam los spotyka McMahona. Epizod kończy się kiedy Bryan opuszcza arenę, a w ringu leżą jego trzej „koledzy” z zespołu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552