ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 5.06.2018

Przed nami przedostatnia Niebieska Tygodniówka przed Money in the Bank!

„Mistrzowskie” rozpoczęcie dzisiejszej gali. W kwadratowym pierścieniu jako pierwsza dzisiejszej nocy pojawia się panująca mistrzyni kobiet – Carmella. Była posiadaczma walizki MiTB przygotowała dwa filmy przedstawiające rózne oblicza Asuki. Pierwszy z nich przedstawia dominującą Japonkę z NXT, natomiast drugi ukazuje jej pierwszą klęskę, którą zadała jej ówczesna mistrzyni – Charlotte. Carmella uważa, że teraz wszyscy są gotowi na Asukę, a sama pretendentka jest wrakiem człowieka. Japonka pojawia się w ringu, ale zanim jest w stanie coś powiedzieć na arenie pojawiają się Mandy Rose i Sonya Deville, które również szydzą z Asuki. Obie chcą się zmierzyć z pretendetką dzisiejszego wieczoru. Paige, która dołacza do tej wymiany zdań, daje Japonce możliwość wyboru przeciwniczki. Oczywiście wybór mógł być tylko jeden. Przed nami handicap match!

Asuka vs Sonya Deville & Mandy Rose
Zwyciężczyni – Asuka
Po walce Mella atakuje Asukę i pozostawia ją leżącą w ringu.

Backstage. Miz ćwiczy przed swoją dzisiejszą walką. Przychodzą do niego New Day, którzy przepraszajś go za to jak go traktowali przez ostatnie tyhodnie. Proszą, żeby A-Lister pomogł im zdecydować, który z nich weźmie udział w ladder matchu. Zasłaniają Mizaninowi oczy i proszą, żeby wylosował z kapelusza karteczkę z imieniem jednego z nich. Zamiast karteczek jest tam jednak biała subatancja. Zdenerwowany Miz zapowiada, że New Day zapłacą za ten żart.

Harper vs Karl Anderson
Zwycięzca – Karl Anderson

Jimmy Uso & Naomi vs Aiden English & Lana
Zwycięzcy – Uso & Naomi

Backstage, jakaś sala konferencyjna. Tutaj odbędzie się uroczyste podpisanie kontraktu na walkę o pas WWE na MiTB pomiędzy Stylesem, a Nakamurą. AJ uprzedza Japończyka, że jego sztuczki nie wystarczą, żeby zdobyć mistrzostwo za dwa tygodnie. Na tronie pozostanie Styles. Mistrz podpisuje kontrakt. Nakamura opóźnia złożenie podpisu stwierdzając, że podawane mu długopisy są zepsute. Wyprowadzony z równowagi AJ wstaje i po chwili policzkuje Nakamurę. Styles zostaje wyprowadzony z pomieszczenia. Dopiero wtedy Shinskuje podpisuje kontrakt i powoli wstaje, mówiąc „Last man standing”.

Charlotte vs Becky Lynch
Zwyciężczyni – Becky Lynch

Big Cass (znowu w garniturze) pojawia się na arenie. Przypomina nam o swojej rywalizacji z Bryanem. Mówi o tym, że ma przewagę nad Amerykańskim Smokiem na różnych płaszczyznach. Wszystko sprowadza się do tego, że Cass zamierza pokonać Bryana na MiTB.

Backstage. Za tydzień zobaczymy starcie Sin Cara vs Andrade „Cien” Almas

New Day vs Miz & Samoa Joe & Rusev
Zwycięzcy – New Day