ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 4.09.2018

W zeszłym tygodniu Samoa Joe zapowiedział, że wpadnie z wizytą do Wendy Styles. Czy pretendent do pasa, który obecnie wisi na biodrach AJ’a, dotrzyma słowa? Kto postawi pierwszy krok na drodze do pasów TT? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas najbliższych dwóch godzin.

Dzisiaj gwiazdy SmackDown zaszczyciły Detroit w stanie Michigan.

Show otwiera Renee Young, która zaprasza do ringu Brie Bellę i Daniela Bryana. Dziennikarka pokazuje małżeństwu klipy z zeszłotygodniowego ataku Miza i Maryse. Kolejne wideo zostało nagrane kilka godzin temu. Ukazuje to samo małżeństwo, stojące w ringu przy pustych trybunach i zapraszające Bellę i Bryana do walki. Amerykański Smok stwierdza, że takie zachowanie wspaniale podsumowuje A-Listera. Dowodzi tego jak wielkim tchórzem jest Mizanin. Liderowi „Yes! Movementu” przerywa pojawienie się El Idolo. Almas domaga się rewanżu.

Andrade „Cien” Almas vs Daniel Bryan
Zwycięzca – Daniel Bryan
Po walce Vega próbuje zaatakować małżeństwo z zaskoczenia, ale Brie szybko „wyjaśnia” sytuację.
Na titantronie pojawiają się Miz i Maryse. Okazuje się, że co prawda są dzisiaj w Detroit, ale nie na arenie, tylko we włoskiej restauracji. Mizanin z przykrością informuje Bryana, że kolejną dawkę wstydu będzie mógł mu zaaplikować dopiero podczas Hell in a Cell.

Backstage. Bryan i Bella wybierają się na kolację. Mają ochotę na włoskie jedzenie…

Wywiad z Becky i Charlotte. Ze względów bezpieczeństwa Paige zarządziła, że panie podczas tej rozmowy będą w osobnych pomieszczeniach. Flair po raz kolejny podkreśla, że podczas SummerSlam odzyskała tytuł mistrzyni, ale straciła najlepszą przyjaciółkę. Charlotte zwraca się bezpośrednio do Lynch. Mówi, że nigdy nie stawiała jej na drugim miejscu jak przyjaciółki, zawsze była tą „najlepszą”. Jednak jeśli chodzi o umiejętności ringowe, to Becky była, jest i będzie gorsza od Królowej. Irlandka stwierdza, że Flair popuściła wodze wyobraźni. Pobudka jaką zamierza zafundować jej Becky będzie bardzo nieprzyjemna.

Naomi vs Peyton Royce
Zwyciężczyni – Naomi
Po walce Iconics atakują Naomi. Z pomocą przychodzi…ASUKA!
https://twitter.com/WWE/status/1037140631003455488

Backstage. Maryse i Miz są w biurze Paige. Zdecydowali, że dadzą Bryanowi i Brie jeszcze jedną szansę, żeby stanąć z nimi twarzą w twarz. GM informuje ich, że Daniel i Bella opuścili arenę. Kiedy Miz szykuje się do odejścia, Paige dodaje, że A-Lister ma dzisiaj zabookowaną walkę.

Backstage. R-Truth nadal próbuje znaleźć Carmellę. Tym razem wydaje mu się, że Maryse to Mella. Żona A-Listera nie jest z tego powodu zadowolona. Po chwili pojawia się Mizanin, który stwierdza, że Truth znaczył coś w WWE tylko wtedy, kiedy był jego tag team partnerem.

Samoa Joe nie pojechał do domu Stylesa. Jest w Detroit.


Joe zwraca się bezpośrednio do żony i córki Stylesa. Domyśla się, że czują się bezpiecznie, bo AJ siedzi dzisiaj z nimi w domu, gotowy, żeby ich bronić. Samoańczyk obiecuje Wendy, że po HiaC, kiedy zwolni Stylesa z obowiązków mistrza, takich wieczorów będzie więcej.
Jednak AJ nie jest w domu z rodziną. MISTRZ JEST W DETROIT i żąda krwi Joe.

Backstage. Truth w końcu znajduje Mellę…

SAnitY vs The Usos vs Rusev Day w triple threat tag team matchu; zwycięzcy tej walki zmierzą się z The Bar podczas przyszłotygodniowego epizodu – stawką tego starcia będzie prawo do walki o pasy TT na HiaC
Zwycięzcy – Rusev Day

Miz i Maryse są w ringu. Mizanin po raz kolejny zaprasza Brie i Daniela do ringu. Kiedy nikt nie odpowiada na jego wezwanie, A-Lister zaczyna obrażać Amerykańskiego Smoka. Uważa Bryana za tchórza, który ma tak mało honoru, że chowa się za swoją żoną. Mizowi przerywa pojawienie się jego dzisiejszego przeciwnika oraz jego specjalnej towarzyszki.
R-Truth (z Carmellą) vs The Miz (z Maryse)


Zwycięzca – R-Truth
Po chwili Brie i Bryan odzyskują kontrolę nad sytuacją i zakładają Almasowi i Zelinie Yes! lock. Miz i Maryse nie mają dość odwagi, żeby wejść do ringu.