ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 31.07.2018

Znamy już osobę, która rzuci wyzwanie posiadaczowi pasa WWE. Czas na drugi półfinał turnieju o tytuł pretendenta do pasów TT.

Dziś Niebiescy zawitali do Tampy na Florydzie.

Show rozpoczęła Renee Young, która zaprosiła do ringu Becky Lynch. Irlandka przywołała kilka statystyk. Wynika z nich, że rudowłosej zawodniczki nie było w okolicy mistrzostwa kobiet od bardzo dawna. Lynch zamierza zdobyć tytuł na SummerSlam, żeby móc wkroczyć na Evolution jako mistrzyni kobiet. Pojawia sie Mella. Mistrzyni wygląda jakby przeszła duchową przemianę. Swoją wypowiedź rozpoczyna od złożenia Becky gratulacji. Następnie przechodzi do porównania przebiegu swojej kariery, do ścieżki Lynch. Ukazuje pretendentkę do posiadanego przez nią pasa w bardzo korzystnym świetle. Na koniec wyciąga rękę w geście szacunku. Zaczyna grać muzyka Ellswortha, ale James nie wychodzi na arenę. Chwila dekoncentracji Lynch pozwala Carmelli zaatakować ją od tyłu. Na pomoc przyjaciółce przybiega Charlotte.

Backstage. Usos zamierzają pokonać The Bar.

Backstage. Paige rozmawia z Carmellą. Po burzliwej wymianie zdań Angielka informuje Mellę, że ta zmierzy sie dzisiaj z Charlotte Flair. Jeśli córka Rica wygra, to zostanie dodana do starcia o pas kobiet na SummerSlam.

Podczas tej walki mamy dwa stoły komentatorskie. Drugi z nich, to naleśnikowy stół New Day.
The Usos vs The Bar
Zwycięzcy – The Bar
Sheamus i Cesaro zapraszają New Day do ringu. Kiedy trzej przyjaciele z kwadratowego pierścienia odpowiadają na zaproszenie, The Bar stwierdzają, że jednak nie są zainteresowani walką z wypoczętymi przeciwnikami.

Backstage. Charlotte cieszy się, że może być z powrotem w WWE. Zamierza pokonać Mellę.

Joe rozpoczyna swój monolog od następujących słów – „AJ Styles”. Samoański zawodnik wierzy w to, że mistrz WWE rozumie, że w zeszłym tygodniu chodziło tylko o biznes. Joe szanuje Stylesa. AJ zaimponował mu tym, że postawił bycie mistrzem na pierwszym miejscu, nawet przed swoją rodziną. Uważa, że Phenomenal One nie ma czasu porozmawiać z dziećmi. Stawia następującą tezę – rodzina Stylesa będzie w głębi serca modlić sie o to, żeby AJ przegrał. Joe zamierza zdjąć to brzemię z ramion Stylesa na SummerSlam.

Hardy mówi o swoim zeszłotygodniowym starciu z Nakamurą i brutalności z jaką później znęcał sie nad nim Orton. Jeff wzywa do ringu Randalla. Żmija odpowiada na zaproszenie. Kiedy starcie pomiędzy nimi wydaje sie być nieuniknione Nakamura atakuje byłego mistrza US od tyłu. Jednak kiedy chce przejść do Kinchasy, na drodze staje mu Orton. Po krótkiej wymianie spojrzeń Randy pozwala Nakamurze dokończyć dzieła. Później, kiedy mistrze US opuszcza ring, sam zabiera sie do roboty. Dewastuje Jeffa. Na koniec kładzie ledwo przytomnego Hardy’ego na stół komentatorski i… zobaczcie sami:

Lana vs Zelina Vega
Lana przygotowuje sie do wykonania akcji podwyższonego ryzyka. Andrade wskakuje na krawędź ringu, próbując zdekoncentrować żonę Ruseva. Na pomoc Lanie przybiega Aiden. Ściąga Almasa na podłogę. Meksykanin spadając chwyta sie lin, przez co zrzuca Lanę z narożnika ringu. Vega wykorzystuje sytuacje.
Zwyciężczyni – Zelina Vega

Backstage. Bludgeon Brothers chcą złamać The Bar na SummerSlam.

Backstage. Lana radzi Aidenowi, żeby sie schował. Do żony dołącza Rusev. Lana twierdzi, że bardzo przydałaby jej sie dzisiaj pomoc męża.

Bryan stoi w ringu. Podsumowuje wszystkie sprzeczki pomiędzy nim, a Mizem z czasów, kiedy był jeszcze GM’em. Daniel chce zmierzyć sie z Mizaninem w czystej walce jeden na jeden. A-Lister pojawi sie na titantronie. Krótko wyjaśnia dlaczego nie ma go dzisiaj na SmackDown. Przypomina Amerykańskiemu Smokowi o ich spięciu podczas Talking Smack. Twierdzi, że WWE Universe nie jest zainteresowane Bryanem i jego historią sprzed czterech lat. Daniel wyzywa Miza na pojedynek podczas tegorocznego SummerSlam, A-Lister nie wydaje sie być zainteresowany ofertą.

Backstage. Carmella chce zmierzyć sie na SummerSlam jeden na jeden z Lynch.

Carmella vs Charlotte, jeśli Flair zwycięży, zostanie dodana do walki o mistrzostwo kobiet na SummerSlam
Zwyciężczyni – Charlotte, to oznacza, że na SummerSlam zobaczymy triple threat o mistrzostwo kobiet – Charlotte vs Carmella(c) vs Becky Lynch
Na zapleczu Lynch ogląda walkę. Mimo tego co mówiła wcześniej, nie cieszy sie ze zwycięstwa przyjaciółki.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778