ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 30.10.2018

Już w piątek czeka nas kolejne wielkie wydarzenie. Ostatni wielki Niebieski punkt na trasie przed wylotem do Arabii Saudyjskiej znajduje się w rodzinnych stronach mistrza WWE.

Niebiescy wpadli w odwiedziny do rodu Stylesów – witamy w Atlancie w stanie Gainesville.

Galę otwiera rozmowa mistrza z pretendentem. Panowie są pełni szacunku dla rywala, ale fakt, że na szali leży mistrzostwo WWE trochę zmienia ich podejście. Obaj nie mogą się doczekać ich starcia podczas Crown Jewel. Dochodzą do wniosku, że nie ma sensu czekać. Wchodzi Shane. Komisarz SD przyklepuje pomysł! Przed nami walka o pas pomiędzy Stylesem a Bryanem!!

AJ Styles vs Daniel Bryan o pas WWE
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – AJ Styles
Po walce Samoa Joe atakuje mistrza i pretendenta.

Backstage. Paige proponuje Charlotte opaskę kapitana teamu SmackDown podczas Survivor Series. Flair odrzuca propozycję.

Przed nami Trick or Street Fight match. Jeden z członków New Day zmierzy się z jednym z członków The Bar. Byli mistrzowie TT są już na arenie.

Big E vs Cesaro w Trick or Street fight matchu
Zwycięzca – Big E

Backstage. Shane informuje Ortona, Mysterio, Miza i Hardy’ego, że bez względu na to, który z nich stanie w finale przeciwko jednej z gwiazd Raw, nie może przegrać. Jeśli poniesie klęskę i tym samym odda Puchar w ręce Czerwonych, to nie będzie już dla niego miejsca na SmackDown.

Backstage. Styles chce Joe podczas Crown Jewel. Paige spełnia jego prośbę. Wygląda na to, że mamy nowego pretendenta.

Shinsuke Nakamura vs R-Truth
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura

Becky Lynch jest zadowolona z tego, co osiągnęła podczas Evolution. Teraz na jej kursie pojawiła się kolejna przeszkoda – mistrzyni dywizji kobiet na Raw – Ronda Rousey, Irlandka jest przekonana, że poradzi sobie z Rousey. Jej zdaniem wszystkie dotychczasowe rywalki Rondy przegrały walkę psychiczną, zanim jeszcze sędzia zdążył uderzyć w gong. Z Lynch będzie inaczej.

The Miz & Randy Orton vs Rey Mysterio & Jeff Hardy
Zwycięzcy – Rey Mysterio & Jeff Hardy
Ale cóż… Ostatnie słowo po walce należy do Vipera!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778