ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 30.07.2019

Czy dziś w końcu usłyszymy wielkie ogłoszenie Bryana?

Areną dzisiejszych zmagań będzie FedExForum w Memphis, Tennessee.

Rozpoczynamy od wiadomości wideo nagranej przez Shane’a. McMahon informuje, że nie pojawi się dzisiaj na SmackDown. To wszystko wina Owensa, który konsekwentnie atakował syna Vincenta. Shane zapewnia, że Kanadyjczyk nie będzie się dzisiaj nudził.

Do ringu wchodzi Owens. Jest zdruzgotany. Shane nie zabierze dzisiaj czasu utalentowanym zawodnikom! Cóż za tragedia. Kevin zdaje sobie sprawę z tego, że nie pozbędzie się rywala na zawsze ze względu na jego nazwisko. Postara się zostawić piętno na przeciwniku. Pokaże, że to show, ten ring, nie należą do McMahonów. To jest świat Owensa. Wchodzi Drew. Szkot ma dość gadaniny Kevina. Rzuca się na KO. Kiedy udaje mu się go unieszkodliwić oznajmia, że to on będzie dzisiejszym oponentem Owensa.
Kevin Owens vs Drew McIntyre
Zwycięzca – Kevin Owens

Backstage. Dolph Ziggler nie żałuje tego co zrobił. Podaje kolejne przykłady legend, które pomyliły przytułek z ringiem m.in. Foley, który został znokautowany przez Fienda. Ziggler zmierzy się z A-Listerem podczas SummerSlam. Nie boi się go. Miz jest odpowiednikiem Kardashians, stał się wydmuszką, gwiazdką showbiznesu. Nie jest nawet najlepszym wrestlerem we własnym domu.

Backstage. Bayley nie zapomniała co zrobiła Ember. Teraz będzie bardziej uważna i radzi pretendentce, żeby miała oczy dookoła głowy.

Klip wideo. Aleister dokonał swojego odkupienia. Czuje zmianę w swoim zachowaniu, myśleniu. Teraz musi znaleźć kolejnego rywala, ponieważ jego misja nie jest skończona. Kogoś, kto zrozumie jego cel.

Ember Moon & Bayley vs Nikki Cross & Alexa Bliss
Zwyciężczynie – Alexa Bliss & Nikki Cross (Bliss przypięła Ember)
Po walce mistrzyni postanowiła wyrównać rachunki z rywalką. Niespodziewane ataki – 1:1.

Backstage. Zayn przybył na SmackDown, żeby znaleźć sobie rywala. Niestety większość rosteru tylko narzeka i płacze nad swoim losem. Sami zdołała wyszukać jednego człowieka. Aleister Black wręcz woła o pomoc. Siedzi w ciemnym pokoju i szuka przeciwnika, próbując spełnić oczekiwania, którym nie jest w stanie sprostać. Zayn wyzwoli go z tej czarnej rozpaczy. Zrobi to już za niecałe dwa tygodnie, podczas SummerSlam.

Backstage. Kayla próbuje się dowiedzieć czego dotyczy wielkie ogłoszenie Bryana. Niestety, Daniel nadal milczy.

Jerry Lawler zaprasza swojego dzisiejszego gościa – Trish Stratus. Siedmiokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni kobiet jest szczęśliwą mamą. Dopiero co wróciła z wakacji, przez co opuściła Raw Reunion. Nadal ma w sobie ten ogień, który ciągnie ją do ringu. Nie może się mu poddać, ponieważ ma inne zobowiązania. Wchodzi Charlotte. Królowa jest zdegustowana tym, że nie ma jeszcze przeciwniczki na SummerSlam. Rzuca wyzwanie Trish. Jej zdaniem całe to „macierzyństwo”, to tylko wymówka. Stratus boi się, że teraz, kiedy nie wystarczy tylko szczekać i ładnie wyglądać, nie da sobie rady. Może ma rację. Niech wraca do brudnych pieluch, Kanadyjka nie może już dłużej wytrzymać. Flair zachowuje się jak suka. Trish przyjmuje wyzwanie, przy okazji parafrazując klasyka – „To be the woman you need to beat the woman”.

Nowy odcinek Firefly Fun House! Rambling Rabbit opowiada nam o Balorze. Jest pod wrażeniem jego umiejętności. Jednak nie może się równać z Fiendem, który został spuszczony ze smyczy. Finn i reszta nie wiedzą czemu tak naprawdę służy Fun House, ani co się tam dzieję. Rabbit ucieka, a po chwili pojawia się Wyatt. Nie może powstrzymać śmiechu.
https://twitter.com/WWE/status/1156371280255262720

Finn Balor vs Dolph Ziggler
Podczas walki gasną światła. Pojawia się Fiend, ale nie atakuje Balora. Elektryczność wraca, a Finn nadal jest zdezorientowany. To wystarcza Dolphowi.
Zwycięzca – Dolph Ziggler

Shinsuke Nakamura vs Ali
Zwycięzca – Ali

Nagrany wywiad z Ortonem. Żmija przechodzi przez wszystkie poziomy swojej znajomości z Kingstonem. Żeby ją zrozumieć trzeba poznać historię Randalla. W momencie, kiedy stanął na drodze Kofiego na szczyt, był już byłym mistrzem WWE, IC oraz zwycięzcą Royal Rumble. Walczył w starciu wieczoru WrestleManii, skrzyżował już pięści z Takerem, Tryplakiem i Michaelsem. Nie musiał udawać kogoś, kim nie był. Czuł się skazany na sukces. Z kolei Kingston robił wszystko, żeby przypodobać się publice. Głupi. Wkurzył Żmiję. Głupi. Pchał się po tytuł, który był w kręgu zainteresowań Ortona. Głupi. Wracamy do rzeczywistości. Kofi zawdzięcza wszystko Ortonowi. To on wykluczył z gry Ali’ego, co pozwoliło zaistnieć Kingstonowi. Teraz Randy chce odebrać swoją nagrodę. Główny pas znów interesuje Żmiję. Mamy bardzo podobną sytuację. Głupi Kingston nie uczy się na błędach. RKO będzie remedium na jego arogancję i pewność siebie.

New Day oznajmiają, że SmackDown nie jest już związane ze Stylesem. Od teraz to Pałac siły Optymizmu.

Kofi Kingston vs AJ Styles
Zwycięzca – Kofi Kingston

Backstage. Roman Reigns zmierza w kierunku Charly. Za chwilę dowiemy się z kim Big Dog zmierzy się na SummerSlam. Nagle część rusztowania przewraca się na Romana. Na to spadają jeszcze jakieś pudła. Z pomocą pracowników technicznych Samoańczykowi udaje się wydostać. Nie odniósł poważnych obrażeń, ale nie jest w dobrym humorze. Tożsamość jego rywala poznamy…później

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556