ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Smackdown Live – 30.05.2017

Na samym początku zobaczyliśmy króciutkie proma zawodniczek, które zmierzą się dzisiaj w Fatal 5 Way matchu o miano pretendentki do tytułu mistrzyni kobiet Niebieskiej Tygodniówki.

Smackdown otworzył Kevin Owens – nowy prowadzący „Highlight Reel”, programu, który stworzył Chris Jericho. Mistrz Stanów Zjednoczonych powiedział, że już niedługo zdobędzie walizkę Money in The Bank. Zaprosił do ringu jednego ze swoich rywali w walce o walizkę – Shinsuke Nakamurę. Owens powiedział, że nie obchodzi go to czy Nakamura uważa się za gwiazdę rocka, przypomniał, że ostatnią gwiazdę (Chrisa Jericho) zniszczył. Zanim Artist zdążył cokolwiek odpowiedzieć zagrała muzyka Corbina i Alone Wolf pojawił się na drodze do ringu. Pochwalił się wideo, na którym niszczy Samiego Zayna. Owens powiedział, że to nic nadzwyczajnego – on sam bije Samiego od 15 lat. Chwilę później rozpoczęła się walka – Nakamura vs Corbin&Owens. Na pomoc japońskiej gwieździe przybiegł Zayn. Razem „posprzątali” ring.

1.Sami Zayn and Shinsuke Nakamura vs Kevin Owens and Baron Corbin
Zwycięzcy: Sami Zayn i Shinsuke Nakamura

Mistrzowie Tag Team – The Usos pojawili się w kwadratowym pierścieniu. Powiedzieli, że pokonali już American Alpha i ostatnio Breezango. Zanim bracia Usos zdążyli się naprawdę rozkręcić w ringu pojawiło się…….The New Day. Woods przywitał się z publiką (dzisiejsze SD było w jego rodzinnym mieście), ale też nie mógł się rozwinąć, bo Usos mu przerwali. Mistrzowie podkreślili, że to oni panują na Smackdown, że to ich dywizja Tag Team. W odpowiedzi Big E ostrzegł braci, że razem z kolegami zamierza odebrać im pasy mistrzowskie. Okazję, żeby to zrobić będą mieć już podczas Money in The Bank, ponieważ GM Smackdown – Shane McMahon – zgodził się, aby na tym PPV Usos bronili swoich mistrzostw przeciwko New Day.

Pojawia się filmik o Fandango z serii „Fashion Files”. Fandango i jego partner działający pod przykrywką Breeze spotykają się na korytarzu. Razem dochodzą do wniosku, że znaleźli sobie następną sprawę, którą będą musieli rozwiązać.

2. Charlotte vs Becky Lynch vs Natalya vs Carmella (w/Ellsworth) vs Tamina o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet
Zwyciężczyni i osoba, która zmierzy się z Naomi o mistrzostwo kobiet na Money in The Bank: no contest
Pojawia się Shane, który jest zachwycony wolą walki wszystkich pań. Dlatego stwierdza, że na Money in The Bank kobiety również zmierzą się o walizkę MiTB!

3. Breezango vs The Colons
Zwycięzcy: Breezango

Wywiad ze Stylesem. AJ dowiaduje się, że w Main Evencie dzisiejszego Smackdown zmierzy się z Zigglerem. Twierdzi, że go pokona, a następnie za parę tygodni zostanie Panem Money in The Bank. Pojawia się Ziggler. Prowokuje Stylesa, a kiedy Phenomenal One jest gotowy walczyć na backstage’u Dolph odchodzi.

Orton pojawia się w ringu z zamiarem wyjaśnienia tego co wydarzyło się na ostatnim PPV. Opowiada o swojej rodzinie – swoim ojcu i dziadku. Randy mówi, że Jinderowi wydaje sie, że zdobył szacunek, ale to nieprawda. Twierdzi, że pokona Mahala i odzyska swój pas. Przerywa mu Jinder, który pojawia sie na titantronie i mówi o tym, że jest prawdziwym mistrzem i Maharadżą.

4. AJ Styles vs Dolph Ziggler
Zwycięzca: Dolph Ziggler