ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 30.04.2019

Wciąż brakuje nam połowy nazwisk. Kto jeszcze stanie przed szansą stania się Panem Pieniądze w Banku?

Galę otwiera wywiad z Kofim. Pytania zadaje Michael Cole. Razem z czempionem przechodzi przez ostatnie kilka miesięcy jego kariery. Walka o tytuł pretendenta, starcie z Bryanem, wielkie zwycięstwo, kontuzja przyjaciela i wreszcie zdrada Owensa. Mistrz twierdzi, że cała jego kariera to pasmo wzlotów i upadków. Chciał wierzyć w czyste intencje Kevina, ale okazało się, że trudno zmienić ludzką naturę. Jeśli KO chciał się z nim zmierzyć, to wystarczyło zapytać. Kofi chętnie stanie z nim w szranki podczas MiTB. Wchodzi Owens. Kanadyjczyk przyjmuje wyzwanie. Lubi Kingstona, dlatego nie zamierza owijać w bawełnę. Kofi stworzył piękny moment podczas WrestleManii. Jednak chwila jest ulotna, a czas Kofiego już się skończył. Xavier atakuje Kevina.


Kiedy Kingston rusza z pomocą, Owens wycofuje się na zaplecze.

Backstage. Kofi przypomina Woodsowi, że ma plan. Nie chce, żeby przyjaciel się narażał. Powinien pomyśleć o swojej rodzinie.


Becky Lynch vs Bayley
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Charlotte nokautuje Lynch i wyrzuca ją z ringu. Po chwili ten sam los spotyka Bayley.

Aleister Black nie poddaje się mocy strachu. Obraca ją przeciwko swoim oponentom. Zanim zdążą się zorientować, Holender stoi nad nimi z rękami podniesionymi w geście tryumfu.

Hardy Boyz stoją w ringu. Jeff porusza się przy pomocy „trzeciej nogi”. Jest to pozostałość po ataku Larsa Sullivana. Z tego tytułu będzie musiał przejść operację i rehabilitację. Dywizja TT nie może tyle czekać. Matt i Jeff zrzekają się tytułu mistrzów dywizji TT. Wchodzi Lars. Świr dewastuje braci Hardy i próbującego im pomóc R-Trutha.

Znamy już skład pierwszej walki o walizkę!
https://twitter.com/WWE/status/1123389377030250496

Asuka & Kairi Sane vs Wakanda Forever & Młoda Eva Marie
Zwyciężczynie – Asuka & Kairi Sane
Backstage. Sonya oglądała tę walkę na ekranie. Pojawia się rozanielona Mandy. Okazuje się, że Shane pozwolił jednej z nich uczestniczyć w starciu o walizkę. Deville oddaje miejsce przyjaciółce. Ostatnio była blisko zdobycia tytułu. Należy jej się ta szansa.

Roman Reigns jest dumny ze swoich wyczynów. Rozpoczął karierę na Niebieskiej Tygodniówce z wysokiego C, nokautując Vincenta Kennedy’ego McMahona. Przerywa mu Shane. Syn właściciela przypomina Dużemu Psowi, kto płaci za jego podwórko i miskę. Poza tym Roman również widział w zeszłym tygodniu gwiazdy, kiedy Shane (przy nieznacznej pomocy Gitarzysty) pomścił krzywdy swojego ojca. Roman proponuje rewanż, tym razem mano a mano. Shane ma inne plany. Reigns zmierzy się z B-Team. Komisarzem podczas tej walki (osobą oceniającą pracę sędziego) będzie Elias.

Roman Reigns vs B-Team z Drifterem w roli komisarza
Zwycięzca – Roman Reigns

Finn Balor & Ali vs Andrade & Randy Orton
Zwycięzcy – Finn Balor & Ali
Po walce Orton wykonuje RKO na mistrzu IC. Chwilę później Ali gasi światło w oczach Randalla.

Backstage. Ostatnie dwa miejsce w walce o walizkę zaklepują Ember Moon i Carmella. Bogini Wojny chce w końcu znaleźć się bliżej tytułu mistrzowskiego. Carmella wyrosła na specjalistkę od MiTB. Nie zapominajmy – Mella is Money!
https://twitter.com/WWE/status/1123403753422331906

SmackDown zakończy KO Show. Owens zmienił wystrój. Teraz w ringu stoją tylko dwa krzesła – jedno zajmuje prowadzący, drugie czeka na jego gościa. Kogo? Xaviera Woodsa. Kevin chce się dowiedzieć jak to jest żyć w cieniu przyjaciela. Woods nie decyduje się, bądź nie jest w stanie, zaszczycić Kanadyjczyka swoją obecnością. Owens był przygotowany na taką okoliczność. Wziął ze sobą figurki Xaviera i jego kumpla – Big E. Kevin twierdzi, że wie co myślą członkowie New Day. Doskonale rozumie ich zachowanie. Nawet ta zagrywka nie wystarcza. Żaden z członków New Day nie zamierza już dzisiaj opuszczać zaplecza. Na pewno? Kofi wychodzi na drogę do ringu i staje w pozycji wczesnego Clinta Eastwooda. Szeryf SmackDown przybył wymierzyć sprawiedliwość.


Owens nie wytrzymuje naporu rozemocjonowanego czempiona.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778