ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 29/08/17

Ostatnie wakacyjne show Czerwonych za nami. A co przygotowali Niebiescy?

Show otworzyli bracia Singh, którzy przedstawili swojego mistrza – Jindera Mahala. Mistrz WWE ponarzekał trochę na Amerykę i Amerykanów. Bracia stwierdzają, że zawiedli mistrza. Bardzo żałują. Przerywa im Nakamura, który rzuca się na całą trójkę. Po chwili na arenie pojawia się Orton, którego zapał zostaje jednak szybko zgaszony przez superkick Ruseva. Na koniec Mahal wykonuje Khallas na Shinsuke.

W main evencie przyszłotygodniowego SD Nakamura zawalczy z Ortonem o miano pretendenta do pasa WWE.

The Ascension vs Shelton Benjamin i Chad Gable
Zwycięzcy: Shelton Benjamin i Chad Gable

Backstage. Corbin zamierza zostać nowym mistrzem US.

Styles jest zadowolony z wyniku jego zeszłotygodniowej walki z Owensem. Przed nami Open Challenge. Na wyzwanie rzucone przez mistrza US odpowiada Dillinger. Po chwili na drodze do ringu pojawia się również Corbin. Tye uporał się z Baronem, po czym szybko wślizgnął się do ringu.

AJ Styles(c) vs Tye Dillinger o pas United States
Zwycięzca i nadal panujący mistrz: AJ Styles
Po tym krótkim starciu Corbin zemścił się na Dillingerze rzucając nim w barykadę. AJ poszybował w jego kierunku wykonując Phenomenal Forearm i tym samym kończąc segment.

Bobby Roode vs Mike Kannelias
Zwycięzca: Bobby Roode

English śpiewa w ringu. Przerywa mu Owens, który zaczyna mówić o jego zeszłotygodniowym starciu ze Stylesem. Uważa, że jego porażka to wina McMahona. Twierdzi, że Corbin był dobrym sędzią. Dodał, że na Monday Night Live taka sytuacja nie miałaby miejsca, bo Stephanie wie co jest najlepsze dla biznesu. Shane pojawia się na arenie. Tłumaczy, że zajął miejsce Barona tylko i włącznie dlatego, że ten nie chciał już dłużej sędziować. KO opuszcza ring, ponieważ nadszedł czas na walkę Aidena.

Aiden English vs Sami Zayn
Owens wbiega do ringu i zdejmuje sędziemu koszulkę. Stwierdza, że teraz on jest arbitrem. Po chwili wykonuje pop-up powerbomb na Samim.
Zwycięzca: Aiden English

Backstage. Shane twierdzi, że wynik starcia pomiędzy Aidenem, a Samim jest nieważny. Informuje, że Owens opuścił arenę.

Dalej jesteśmy na zapleczu. Dolph narzeka na stan WWE, twierdzi, że był najlepszym wrestlerem na świecie przez ostatnie 10 lat. Ziggler wyśmiewa Little Rock, Stone Colda, Balora i Cenę. Zapowiada, że za tydzień jego plan ujrzy światło dzienne.

The Usos vs The New Day zwycięzcy tego starcia mogą wybrać stypulacje walki o pasy tag team
Zwycięzcy: The Usos

Ellsworth przedstawia Carmellę. Ms. Money in The Bank nie jest w najlepszym humorze. Kłóci się z Jamesem. Pojawia się Nattie, która przestrzega Carmelle. Mówi, żeby nawet nie myślała, aby użyć walizki przeciwko niej, bo stanie się Baronem Corbinem dywizji kobiet. W przyszłym tygodniu – Nattie vs Carmella. Za dwa tygodnie Natalya położy pas na szali w starciu z Naomi.

Tamina Snuka vs Local Jobber
Zwyciężczayni: Tamina Snuka

Czas na wracających z wakacji detektywów – Breezango. Mają nowe, niesamowite gadżety – m.in latarkę i bransoletki, które wzmacniają moc przyjaźni. Kiedy gaśnie światło Breeze włącza latarkę i zauważa strzałki narysowane na pudełkach. Wskazują one napis „To B or not to B”. Po krótkim procesie dedukcyjnym bohaterowie dochodzą do wniosku, że to sprawka Aidena Englisha.

Shinsuke Nakamura i Randy Orton vs Jinder Mahal i Rusev
Zwycięzcy: Randy Orton i Shinsuke Nakamura
Po walce Orton wykonał jeszcze RKO na Nakamurze.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778