ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 29.05.2018

Przed nami ostatnie SmackDown w maju.

Zaczynamy z wysokiego C. Do ringu wchodzi Samoa Joe. Po drodze wyjmuje spod ringu drabinę i przy jej pomocy zdejmuje walizkę, która wisi nad kwadratowym pierścieniem. Joe tłumaczy, że kiedy zdobędzie tę walizkę na MiTB 17 czerwca, a później wykorzysta ją na panującym mistrzu, SmackDown Live zatrzęsie sie w posadach. Dzisiejszego wieczoru były mistrz NXT zamierza wybić Bryanowi wrestling z głowy. Prosi Daniela, żeby zadzwonił do swojej żony i powiedział jej, że może zapewnić ich słodką córeczkę, iż tatuś będzie w domu na MiTB. Nie będzie jednak radosny i uśmiechnięty. Bryan będzie człowiekiem przestraszonym, złamanym. Tego było już dla Amerykańskiego Smoka za wiele. Bryan pojawia sie na arenie i ostrzega Joe, żeby nie wspominał o jego rodzinie. Proponuje, aby ich starcie odbyło sie już teraz. W tym momencie, zanim Joe zdążył rzucić się na Daniela, rozbrzmiewa theme Cassa. Olbrzym wchodzi do ringu w garniturze i o kuli. Narzeka na Bryana. Twierdzi, że rozmawiał z Paige, która miała mu powiedzieć, że Daniel stracił swoją szansę na występ w walce o walizkę. W walce o ostatnie miejsce w ladder matchu zmierzą się Cass i Joe, kiedy temu pierwszemu pozwolą na to lekarze. Okazuje się, że był partner Amore jest już w stu procentach zdrowy. Cass dewastuje Joe i Bryana.
Backstage. Nakamura zmierza do ringu, odliczając do dziesięciu. Jest to zarówno przypomnienie zasad jego walki ze Stylesem na MiTB o mistrzostwo WWE, jak i przedstawienie jego dzisiejszego oponenta, którym będzie The Perfect 10 – Tye Dillinger.

Backstage. Paige spotyka byłe członkinie Absolution, które podważają potęgę Asuki. GM zapewnia im szanse przekonania się o sile Japonki. Rose vs Asuka – już dzisiejszego wieczoru. Po chwili do Paige dołącza Renee, która prosi ją o wytłumaczenie słów Cassa. GM zapewnia ją, że Bryan nie stracił swojej szansy, którą wywalczył sobie w starciu z Hardym. Tym samym Paige tworzy kolejną walkę dzisiejszej nocy – Cass vs Joe vs Bryan.

Shinsuke Nakamura vs Tye Dillinger
Zwycięzca – Shinsuke Nakamura
Nakamura kontynuuje atak na Dillingera po gongu. Odlicza do dziesięciu, tak jakby była to walka na zasadach last man standing.

Backstage, wywiad ze Stylesem. AJ twierdzi, że w Nakamurze coś pękło i przez to stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. Uważa, że Shinsuke z uwagi na swój styl walki ma przewagę. Styles zapewnia jednak, że po MiTB nadal będzie panował jako mistrz WWE.

Przed nami dance-off pomiędzy Laną, a Naomi. W narożniku tej pierwszej stoją Rusev i English. Z kolei tą drugą wspierają bracia Uso. Obie panie mają po 60 sekund na zaprezentowanie swoich umiejętności. Po solowych prezentacjach przychodzi czas na wspólny występ. Lana wykorzystuje okazję i wykonuje neckbreaker na niespodziewającej sie tego Naomi. Po krótkiej bijatyce to była mistrzyni kobiet stoi w kwadratowym pierścieniu celebrując razem z braćmi Uso.

Backstage. The New Day jedzą naleśniki, natomiast Miz i The Bar ćwiczą niszczenie tego przysmaku.

The New Day vs The Bar & Miz
Zwycięzcy – The New Day

Backstage, wywiad z The Club. Anderson i Gallows zapewniają, że pokonają Bludgeon Brothers na MiTB. Nie mają jednak możliwości, żeby nazwać swoich przeciwników „nerdami”, ponieważ na ekranie pojawiają się panujący mistrzowie TT. Rowan i Harper przepowiadają swoim oponentom cierpienie.

Podczas tej walki komentatorzy będą gościć przy swoim stole panującą mistrzynie kobiet – Carmellę.
Przed rozpoczęciem starcie Sobya Deville atakuje Asukę.
Asuka vs Mandy Rose
Zwyciężczyni – Asuka

Backstage. Charlotte i Becky rozmawiają o MiTB. Flair zamierza zdobyć walizke, a potem poczekać, aż Carmella straci pas na rzecz Asuki. Chce doprowadzić do rewanżu pomiędzy nią, a Japonką. Becky również chce wygrać ladder match. W zeszłym roku była bliska tryumfu. W tym roku nic jej nie przeszkodzi. W rozmowę wtrąca sie Paige, która wspomina czasy, kiedy razem z Charlotte i Lynch tworzyły team PCB. GM mówi, że wpadła na świetny pomysł i odchodzi.

W przyszłym tygodniu zobaczymy następujące walki:
Jimmy Uso & Naomi vs Lana & Aiden English
Charlotte vs Becky Lynch

Backstage. Andrade Cien Almas rozmawia z Sin Carą. Pojawia się Zelina Vega, która informuje luchadora, że Andrade jest teraz na wyższym poziomie i nie będzie się z nim zadawał.

Samoa Joe vs Big Cass vs Daniel Bryan
Zwycięzca i ostatni uczestnik MiTB laddet matchu – Samoa Joe
Po walce Cass atakuje Bryana. Tak kończy się dzisiejsza gala.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778