ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 29.01.2019

No to czas na Niebieską Tygodniówkę. Jak ten roster wejdzie w najważniejszy czas w roku?

Na jeszcze jedną noc zostajemy w Phoenix w stanie Arizona.

Galę otwiera prawdopodobnie najgorętsza gwiazda na ten moment – Becky Lynch. Zwyciężczyni Royal Rumble jest dumna ze swoich dokonań. W niedzielę zdobyła bilet na WrestleManię, a wczoraj potwierdziła rezerwację wybierając Rondę na swoją przeciwniczkę. Wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy. Obiecuje Rousey, że jeśli nie potraktuje jej poważnie, to w New Jersey straci rękę. Przerywa jej pojawienie się Charlotte. Flair uważa się za nauczycielkę Becky. Jest bardzo szczęśliwa, że to dzięki jej lekcjom Lynch przebiła się do main eventów. Charlotte wydobyła z niej to co najlepsze – pasję i determinację. Pretendentka nie odpowiada – pozwala jej prawej pięści mówić za nią. Po tym pięknym prostym Lynch opuszcza ring. Lecz dla Flair to jeszcze nie koniec…

Do ringu wchodzi R-Truth w towarzystwie Carmelli. Niestety naczelny raper WWE nie mógł wejść do Royal Rumble z numerem trzydziestym, ponieważ zaatakowała go Nia Jax. Oczywistym jest, że gdyby Truthowi udało się dotrzeć do kwadratowego pierścienia, to zwycięzcą nie zostałby Seth Rollins, tylko właśnie R-Truth. Z tego powodu McMahon postanowił dać mu szansę na zdobycie pasa United States!

R-Truth vs Shinsuke Nakamura (c) o tytuł mistrza US
Zwycięzca i nowy mistrz US – R-Truth!!!
To pierwszy pas mistrzowski Trutha od siedmiu lat!
https://twitter.com/WWE/status/1090421820098920454

Pojawia się Rusev. Oznajmia, że odebrał pas Nakamurze, ponieważ tak prestiżowy tytuł zasługiwał na lepszego posiadacza. Jeśli Shinsuke nie był wystarczająco dobry, to tym bardziej R-Truth nie jest. Nowy mistrz decyduje się położyć tytuł na szali przeciwko Rusevowi.

R-Truth (c) vs Rusev o tytuł mistrza US
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – R-Truth!!!
Po walce Nakamura i Rusev atakują mistrza. Jednak fakt pozostaje faktem – Truth jest mistrzem United States.

Backstage. Becky Lynch opuszcza arenę. Kiedy dziennikarka pyta ją dlaczego nie pozwoliła się zbadać lekarzom odpowiada, iż ostatnio spędziła wystarczająco dużo czasu na L4.

Rey Mysterio vs Samoa Joe
Ta walka nie dojdzie do skutku, ponieważ Andrade atakuje Mysterio. Próbuje wykonać Three Amigos, ale Reyowi udaje się przerwać tę kombinację. Jednak i tak to Mysterio leży na macie pod koniec starcia.

Backstage. The Good Brothers wyzywają Ruseva i Nakamurę na pojedynek. Shinsuke przyjmuje wyzwanie. Bułgar ma nadzieję, że Japończyk nie zamierza go wystawić.

Nowi mistrzowie dywizji TT stoją w ringu. Tym razem to Shane przygotował niespodziankę dla swojego partnera. Nie ma balonów i confetti. Zamiast tego McMahon przygotował wideo podsumowujące jego całą przygodę z Mizem. To pierwsza część celebracji. Druga jest przeznaczona w całości dla Miza. Rozbrzmiewa theme song A-Listera, a na drodze do kwadratowego pierścienia pojawia się OJCIEC MIZA – George Mizanin! Mr.Miz nie używa wielu słów, ale wybiera te najważniejsze. „Kocham Cię i jestem z ciebie dumny”.

https://twitter.com/WWE/status/1090431513529733120
Czas przejść do obowiązków mistrzowskich. Kto będzie następnym pretendentem do pasów TT? Zwycięzca fatal 4 way matchu, który odbędzie się już za chwilę.

Backstage. Mandy Rose i Sonya Deville będą walczyć o pasy TT w Elimination Chamber. Dowiadujemy się również dlaczego Mandy atakuje Naomi. To przez jej zachowanie podczas Tough Enough cztery lata temu. Rose zmieniła się po słowach, które wtedy usłyszała z jej ust.

The Usos vs Heavy Machinery vs The Bar vs The New Day w fatal 4 way elimination matchu o tytuł pretendentów do pasów TT
Heavy Machinery eliminują New Day
The Bar eliminują Heavy Machinery
Zwycięzcy – The Usos

Do ringu wchodzi Daniel Bryan. Mistrz pyta czy WWE Universe wie kto wygrał podczas Royal Rumble? Oczywiście jeśli tylko to możliwe, to fani krzyczą „Becky”. Było tak podczas wczorajszego Raw i tym razem również nie było inaczej. To nie była dobra odpowiedź. Wygrali wszyscy, ponieważ zwycięstwo odniosła Ziemia. Bryan jest mistrzem dla naszej planety. Wchodzi Rowan. To jedyny człowiek, który rozumie o co chodzi Danielowi. Przede wszystkim trzeba pozbyć się symboli zniszczenia. Pas mistrza WWE to jeden z nich. Stworzony ze skóry krowy – Daniel nazwał ją Daisy – ze skóry Daisy, nie może symbolizować mistrza. Dlatego Bryan wyrzuca go do kosza. Nowy pas wygląda tak:


Wchodzi Styles. Zaraz po nim pojawia się Orton. Tuż za nimi podąża Jeff Hardy. W ślad za tą trójka idzie Mustafa Ali. Jako ostatni wchodzi Samoa Joe. Wcześniej panowie wymieniali zdawkowe przytyki, jednak to Samoańczyk dostaje szanse, żeby powiedzieć coś do każdego. Ortona z chęcią by udusił, Jeffa już udusił (kiedy Hardy próbuje mu przerwać, Joe prosi go, żeby wyobraził sobie, że to spotkanie AA i Samoa ma głos), Mustafę też udusił. Co się tyczy Stylesa… Co tam u kochanej Wendy? AJ nie wytrzymuje i rozpoczyna się bójka. W tym czasie Bryan wycofuje się i stojąc na stole komentatorskim krzyczy, że żaden z nich nie jest godny z nim walczyć.
Na titantronie pojawia się Triple H. Daniel nie będzie bronił pasa przeciwko jednemu przeciwnikowi. Bryan i tych pięciu zawodników znajdzie się już niedługo w elimination chamber!!

Na koniec takie ciekawe ćwierknięcie, które pojawiło się podczas SD… Co to znaczy? Przekonamy się już niedługo.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556