ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 28.08.2018

Wczorajsza atmosfera rozpaliła fanów z Kanady do Czerwoności. Dziś Niebiescy postarają się przebić poniedziałkowe show. Wielkich emocji dostarczy świeżo upieczona mistrzyni kobiet, która stanie do pierwszej obrony swojego tytułu. Jej przeciwniczką będzie Księżniczka Staten Island.

Gwiazdy SmackDown, tak jak gwiazdy Czerwonego Rosteru, zawitały dzisiaj do Toronto.

Galę otwierają nowi mistrzowie tag team. Woods, Kingston i Big E są dumni z tego czego dokonali podczas zeszłotygodniowej walki z Bludgeon Brothers. Już po raz piąty zdobyli pasy TT. Big E próbuje powtórzyć tę słynną kwestię Bookera T. Przerywa mu pojawienie się…

King Booker powraca! Po krótkiej rozmowie, podczas której władca nadaje członkom New Day tytuły szlacheckie, przychodzi czas na celebrację. Spinaroonie!!

New Day ma swój własny stół komentatorki przy ringu, żeby móc wyrażać swoje opinie na temat tej walki.
The Bar vs The Colons vs The Club
Zwycięzcy – The Bar

Backstage, biuro Paige. Aiden, Lana i Rusev dostają „prezent” od Generalnej Menadżer. W przyszłym tygodniu wezmą udział w triple threat tag team matchu, którego zwycięzcy przybliżą się do walki z New Day o pasy dywizji TT.

Jeff Hardy ma coś do przekazania WWE Universe i Ortonowi. Jeff mówi, że po ostatnim starciu z Randallem, czuje się jak nowonarodzony. Chce, żeby to uczucie towarzyszyło mu jak najdłużej i pozwoliło mu zniszczyć Żmiję. Hardy obiecuje, że to jeszcze nie koniec. Zaprasza do ringu Ortona. Randy jeszcze nie skończył swojej pracy nad Jeffem. Jednak dzisiaj nie wejdzie z nim do kwadratowego pierścienia. Hardy proponuje, żeby załatwili to w Hell in a Cell matchu. Orton odchodzi bez odpowiedzi.

Billie Kay vs Naomi
Zwyciężczyni – Billie Kay

Bryan i Bella stoją w ringu. Razem podsumowują ostatnią wypowiedź Miza, kiedy to A-Lister naśmiewał się z przedwczesnej emerytury „ringowej” Daniela. Brie twierdzi, że uderzenie Mizanina w twarz było jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy jakie zrobiła w życiu. Wypowiedź Amerykańskiego Smoka przerywa pojawienie się EL IDOLO! Andrade i Zelina Vega pokazują dlaczego Miz

Andrade „Cien” Almas vs Daniel Bryan
W kluczowym momencie starcia na arenie pojawia się Miz. Nie udaje mu się rozproszyć Daniela na tyle, żeby Andrade zdołał go pokonać. Miz atakuje Bryana, a w tym czasie Maryse dewastuje Brie.
Zwycięzca przez DQ – Daniel Bryan
Po walce Almas wykonuje jeszcze na Danielu swoją akcję kończącą po czym opuszcza ring. W kwadratowym pierścieniu zostaje półprzytomny Bryan, na którym Miz zakłada Yes Lock oraz Brie, która jest zmuszona oglądać to co dzieje się z jej mężem. Po chwili Maryse kładzie Bellę do snu, a A-Lister kończy dzieło zniszczenia wykonując Skull Crushing Finaly.

AJ Styles jest wściekły. To już oficjalne – podczas Hell in a Cell Styles będzie bronił swojego tytułu mistrza WWE przeciwko Joe. Dzisiaj AJ domaga się, żeby Samoa znalazł w sobie odwagę i stanął z nim twarzą w twarz. Joe pojawia się na titantronie. Mówi, że nie zamierza dzisiaj wchodzić do kwadratowego pierścienia. Dzwoni do Wendy (żony Stylesa) i rozmawia z nią przez chwilę. Na koniec informuje ją, że wpadnie do niej w przyszły wtorek.

Styles przeszukuje całe zaplecze, ale nigdzie nie może znaleźć Joe.

Charlotte(c) vs Carmella o mistrzostwo dywizji kobiet na SD
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Charlotte