ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 27.11.2018

The Man is back!

Pozostajemy w zoologicznym klimacie. Dzisiaj Niebiescy odwiedzili Minneapolis w Krainie Susłów – stanie Minnesota.

W ringu stoi GM SmackDown. Na kogo może czekać Paige? Tak jest proszę państwa. The Man is here.


(swoją drogą słowa piosenki Casha zawarte w tym tweecie, to część tej piosenki, która była między innymi częścią promo walki Wyatt vs Taker)

Becky Lynch jest z powrotem tam gdzie powinna być. Irlandka rozpoczyna od zapewnienia, że oglądała Survivor Series mimo, że była wściekła. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, żeby ktoś musiał walczyć za nią. Lynch chce to załatwić tak szybko jak to możliwe. Zaprasza do ringu Charlotte. Flair odpowiada na wezwanie. Mistrzyni dziękuje jej za pomoc i przyznaje, iż ból jaki Charlotte zadała Rousey był porównywalny z tym, który planowała zadać Becky. Flair wyraźnie się zmieniła. Ze spokojem tłumaczy Lynch, że nie zrobiła tego dla niej, tylko dla siebie. Podczas TLC zamierza dokończyć swoje sprawy z mistrzynią kobiet na Raw. Lecz to nie jest jedyny cel. Charlotte chce dostać kolejną szansę odzyskania pasa mistrzyni kobiet. Paige podoba się ten pomysł. Becky Lynch będzie broniła pasa w TLC matchu przeciwko Charlotte Flair. Wychodzą Mandy, Sonya, Zelina i IIconics. Ich zdaniem GM promuje swoje dawne przyjaciółki z PCB. Dołączają do nich Naomi, Asuka, Lana i Carmella. Mają podobne odczucia. Paige zmienia zdanie. Dzisiejszy battle royal, w którym wezmą udział wszystkie zainteresowane zawodniczki, wyłoni tę, która dołączy do Becky i Charlotte. The Man będzie bronić tytułu w Triple Threat TLC matchu!

Wcześniej dzisiejszego wieczoru Cesaro pokłócił się z Showem co zaowocowało szybkim prawym sierpowym i wyłączeniem światła w głowie Szwajcara.
The Bar vs The Usos o mistrzostwo TT
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – The Usos

Backstage. The New Day ogląda zeszłotygodniową walkę Miza i Shane’a z lokalnymi zawodnikami. A-Lister nie jest z tego powodu szczególnie zadowolony.

AJ Styles powrócił na SmackDown. Były mistrz jest dumny ze swojego długiego panowania. Nie miał złudzeń, wiedział, że w końcu przegra. Nie irytuje go sam fakt utraty tytułu, tylko okoliczności w jakich go utracił. Najbardziej zdenerwowało go zachowanie Bryana po gongu kończącym starcie. Przez jego bezpardonowy atak Styles musiał opuścić Survivor Series i zeszłotygodniowy epizod SmackDown. Ostatnią sprawą, którą chce poruszyć AJ jest obecność. Daniela dzisiaj nie ma „w pracy”. Styles podkreśla, że takie praktyki znamy z Raw. Ma nadzieję, iż Amerykański Smok nie pójdzie tą drogą.

Shinsuke Nakamura vs Rusev
Zanim ta walka miała szansę się rozpocząć Shinsuke atakuje Ruseva. Po wykonaniu Kinshasy mistrz wraca na zaplecze.

20 lat. Dwadzieścia długich lat upłynęło od 98′ roku, kiedy to po raz pierwszy mogliśmy podziwiać braci Hardy w ringu McMahona. Dzisiaj świętujemy piękną karierę Jeffa. W ringu są zdjęcia przedstawiające ważne momenty kariery Enigmy, zostało przygotowane specjalne wideo, a na stage’u stoją wszystkie gwiazdy rosteru SmackDown. Hardy dziękuje fanom. Zapewnia, że nie zamierza przechodzić na emeryturę – do tego jeszcze daleko. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Wchodzi Joe. Samoańczyk przeprasza za spóźnienie. Przygotowywał szampana, ale doszedł do wniosku, że lepiej nie spożywać alkoholu w pobliżu Jeffa. Cieszy się, iż WWE przygotowało tak piękną prezentację ukazującą najpiękniejsze momenty kariery Jeffa. Prawdopodobnie Hardy i tak nie pamięta połowy z nich, ponieważ był wtedy pod wpływem różnych środków. Enigma zaprasza Joe do ringu. Samoańczyk odrzuca zaproszenie i wraca na zaplecze.

Kofi Kingston vs The Miz
Zwycięzca – Kofi Kingston

Orton nadal ma ze sobą maskę Mysterio. Żmija zapewnia, że nie chodziło o okazanie braku szacunku dla kultury i historii luchadorów. Randall przyznaje, iż nigdy nie uczył się historii, był zbyt zajęty jej pisaniem. Głównym celem przyświecającym Ortonowi było zawstydzenie Reya. Zrzucenie go z piedestału, na którym postawili go fani. Mysterio, mimo pięknej kariery, teraz jest tylko kolejną ofiarą na liście Randy’ego. Wchodzi Rey. Luchador ma opatrunek okalający szyję – pozostałość po ostatnim spotkaniu z Ortonem. Randy rzuca się na przeciwnika. Wydaje się, że Rey panuje nad sytuacją. Udaje mu się nawet wykonać 619!


Niestety po chwili wiatry wojny zmieniają swój kierunek…

Backstage. Miz jest wściekły na Shane’a, ponieważ ten nie stał w jego narożniku kiedy walczył z Kofim. McMahon jest zaskoczony. A-Lister nie przestaje zaskakiwać. Porównuje puchar, który zdobył Shane w Arabii Saudyjskiej, do ich wspólnego dziecka. Skoro mają dziecko, to są rodziną, więc niech McMahon zacznie dbać o bliskich!

Battle Royal (Vega, Royce, Kay, Rose, Deville, Naomi, Asuka, Carmella, Lana) o miejsce w Triple Threat TLC matchu o tytuł mistrzyni kobiet SmackDown
Zwyciężczyni – Asuka

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778