ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 27.08.2019

Kim jest rudobrody prześladowca Romana?

Rozpoczynamy od dwóch klipów wideo. Jeden z nich dotyczy historii Reignsa, drugi pokazuje rywalizację Kingstona z Ortonem.

Do ringu wchodzi Kingston. Nie jest głupi. Od dawna był gotowy, żeby wziąć na siebie odpowiedzialność za federację. Teraz jako mistrz może to udowodnić. Nie podoba mu się to w jaki sposób Randall próbuje go zranić i zwrócić na siebie uwagę. Kofi jest bardzo zżyty ze swoimi rodzinami – żoną i dziećmi oraz braćmi z New Day. Kiedy Revival torturowali Woodsa, Kingston nie mógł nic zrobić. Teraz postara się, żeby Orton zapłacił za grzechy kolegów. Randy pojawia się na titantronie. Głupi Kofi nadal nie rozumie, że Żmija jest od niego dużo lepsza. Pretendent dostał ostatnio list od fana Kingstona. Ten młody człowiek prosi, żeby Randy zostawił mistrza w spokoju. Twierdzi, że lider New Day nie jest głupi. Nadawcą jest jeden z synów Kingstona. Tak się składa, że rodzina mistrza zatrzymała się w tym samym hotelu co Żmija. Randy osobiście odpowie na list młodzieńca.
Orton znika z kamery, a Kingston rusza na zaplecze. Pretendent czeka na niego za kurtyną. Kofi rzuca się na rywala. Sędziowie i oficjele próbują rozdzielić walczących. W końcu Randy wykonuje DDT. To definitywnie kończy bójkę.

Backstage. Big E rozmawiał z lekarzami. Kingston na pewno wystąpi na Clash of Champions. Najsilniejszy członek New Day zmierzy się dziś z Ortonem.

Ali vs Buddy Murphy – 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Ali
Po walce panowie pokazują, że szanują się nawzajem. Uścisk dłoni, kilka ciepłych słów. Piękna scena.

Backstage. Ember Moon uważa, że to Bayley jest twarzą dywizji kobiet. Dzięki niej sporo zawodniczek dostało szansę, żeby poczuć adrenalinę towarzyszącą starciu o tytuł mistrzowski. Charlotte się myli. Pojawia się Evans, dzisiejsza oponentka mistrzyni. Podziela pogląd Bogini Wojny. Flair nie ma racji, to nie ona jest Królową bez tronu. Ta dywizja należy do Lacey. Dzisiaj udowodni to w kwadratowym pierścieniu.

Czas na walkę
Miz nadal nie może uwierzyć w to, że Nakamura sprzymierzył się z kimś pokroju Zayna. Cała ta sytuacja obudziła w A-Listerze miłość do pasa IC. Mizanin jest jednym z najlepszych mistrzów IC w historii. Sprawił, że ten tytuł był jednym z najbardziej prestiżowych w WWE. Teraz chce go odzyskać. Rzuca Nakamurze wyzwanie.
Wchodzi Zayn. Miz nie rozumie relacji łączącej go z Shinsuke, ale to nieważne. Nakamura jest Artystą, dlatego większość ludzi go nie rozumie. Kanadyjczyk potrafi dostrzec potrzeby Poety, dlatego został jego „menadżerem”. Ponadto Sami uważa, że ktoś powinien nauczyć Miza szacunku. A-Lister opuszcza ring i próbuje dopaść przeciwnika. Z pomocą partnerowi przychodzi Nakamura. Mistrz pojawia się za plecami rywala nie dając mu szansy na reakcję. Sami doskonale się bawi. Znajduje nowy przydomek dla Miza – „King of Soft Style”.

Backstage. Elias leży w gabinecie McMahona i gra na gitarze. Wchodzi Owens. Gitarzysta informuje go, że Shane nie pojawi się dziś na SmackDown. Próbuje sprowokować Kevina, ale ten jest nad wyraz spokojny. Wygląda na bardzo zadowolonego z absencji McMahona.


Bayley vs Lacey Evans
Charlotte Flair zajmuje miejsce obok ringu.
Zwyciężczyni – Bayley

Backstage. Rowan i Bryan nie opuszczą tego budynku dopóki Reigns ich nie przeprosi. Daniel podkreśla, że przyprowadzili Romanowi winnego, więc niewinność jego dużego przyjaciela jest niepodważalna.

Big E vs Randy Orton
Pojawienie się Revival rozprasza członka New Day. To wystarcza, żeby Orton wykonał RKO.
Zwycięzca – Randy Orton
Po walce Orton, przy asyście sojuszników, dobija rywala.

Backstage. Gable nie przejmuje się kawałami Sheltona. Najważniejsze jest to, co wydarzy się w ringu. Pojawia się Benjamin. Szuka Chada, ale nigdzie go nie widział. Daje rywalowi jasno do zrozumienia, że jest zdecydowanie zbyt niski.

Elias, wzorem Corbina, siedzi na tronie. Przyzwyczaja się do roli Króla. Za jego plecami pojawia się Królobójca – w tej roli występuje Kevin Owens. Kanadyjczyk rzuca się na Gitarzystę. Bójka znajduje swój finał w ringu, gdzie KO wykonuje Stunner. Zadowolony z siebie Kevin wraca na zaplecze. Pojawia się R-Truth! Próbuje przypiąć Eliasa, który nadal jest mistrzem 24/7. Przeszkadza mu Maverick, który nokautuje Trutha po czym przypina czempiona. Drake nowym posiadaczem pasa 24/7!

Shelton Benjamin vs Chad Gable – 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Chad Gable

Roman staje w ringu. Na titantronie pojawia się Bryan i prosi Reignsa, żeby po prostu przeprosił. Reigns przygotował klip, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Widać na nim jak ktoś, bliźniaczo podobny do Rowana, zrzuca pudła na Big Doga. Bryan wpada w furię. Rudobrody próbuje się wytłumaczyć, ale Daniel nie daje mu tej możliwości.


Bryan jest wściekły. Bierze mikrofon i rusza w kierunku ringu. Nienawidzi kłamców. Ufał temu człowiekowi, a on go zdradził. Daniel zarzeka się, że nie ma nic wspólnego z całą tą sytuacją. Ktoś musiał kazać Rowanowi zniszczyć Romana, ale to nie był Bryan. Kiedy DB dociera do kwadratowego pierścienia, czeka go niemiła niespodzianka. Reigns nie wierzy w ani jedno jego słowo. Roman wykonuje Spear na Danielu. Nie przybliża go to do rozwiązania zagadki, ale za to sprawia przyjemność.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552