ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 26.03.2019

Jak potoczą się losy Kofiego?

Dzisiaj znajdujemy się w Uncasville, w stanie, który stał się kolebką WWE – Connecticut.

Galę otwiera New Day. Big E razem z Woodsem dziękują fanom za wsparcie. Ostatnie pięć lat były pełne nowych doświadczeń, podróży i dobrej zabawy. Zobaczyli kawałek świata i mieli możliwość realizowania swojej pasji. Teraz, po tym jak Kofi został potraktowany przez Vincenta, Big E, Xavier i Kofi zamierzają opuścić federację. Zanim to nastąpi chcą zaspokoić swoją ciekawość. Jedyną osobą na świecie, która zna odpowiedzi na ich pytania, jest Vincent Kennedy McMahon. Zapraszają go do ringu. Szef odpowiada na wezwanie. Zanim ma okazję się wypowiedzieć, przerywa mu pojawienie się Bryana i Rowana. Czempion podlizuje się McMahonowi popierając jego decyzje. Daniel zgadza się z tym, że Kingston to tylko „B+ player”. Co więcej, jeśli New Day opuści WWE, to można ich zastąpić losowymi trzema chłopcami z NXT, którzy na pewni nie poradzą sobie gorzej. Woods nazywa Bryana hipokrytą. Zaczynają się przekrzykiwać jak przekupki na targu. McMahon każe im zamilknąć. Zdaje sobie sprawę, że New Day nie zamierzają opuszczać WWE. To tylko zagrywka psychologiczna. Jego zdaniem Kingston nie jest godzien tytułu mistrza WWE. Teraz Vincent zastanawia się czy Big E i Woods to „B+ tag team”. Sprawdzimy to dzisiejszego wieczoru. Jeśli 2/3 New Day zwyciężą w Tag Team Gauntlet Matchu, to Kofi wróci na właściwe tory i zmierzy się z Bryanem na Pokazie Nieśmiertelnych.

Backstage, wywiad z Becky. Irlandka jest dumna z wczorajszego zwycięstwa. Ma dość zachowania tej wepchniętej na doczepkę…
Zaczyna grać muzyka Flair. Królowa zmierza do ringu.

Charlotte vs Asuka (c) o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na SD
Zwyciężczyni i nowa mistrzyni dywizji kobiet na SD – Charlotte

Backstage. Styles traktuje walkę z Kurtem jako wyróżnienie. Nie zamierza odpuścić! To nie będzie mecz towarzyski. Angle mógł wylać fundamenty, ale SmackDown Live to teraz dom AJ’a.
AJ Styles vs Kurt Angle
Znikąd pojawia się Orton i wykonuje RKO na Stylesie. Chwilę później Angle wyrzuca Żmiję z ringu.
Zwycięzca przez DQ – Kurt Angle

W kwadratowym pierścieniu pojawia się The Miz. Zamierza złożyć swojemu byłemu partnerowi propozycję nie do odrzucenia. Mizanin czuje nienawiść, która pali go jak ogień. Zaspokoić może go tylko krew Shane’a. Trudno będzie ją przelać w ringu. Dlatego Miz proponuje, aby ich walka na Największej Scenie Ze Wszystkich odbyła się w stypulacji Falls Count Anywhere. Wchodzi McMahon…przynajmniej zaczyna grać jego muzyka.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1110709000734031872
Shane nie przyszedł sam. Przyznaje, że ostatnio cały czas ogląda nagranie ze swojego ataku na ojca Miza. Daje mu to niesamowitą przyjemność. Przypomina sobie wszystkie uczucia, które mu towarzyszyły, no i śmieje się z głupiego wyrazu twarzy ojca Miza. Chętnie sprawdzi jak zachowa się jego syn. Przyjmuje wyzwanie. Po WrestleManii tata Mike’a pewnie mu podziękuje. Shane naprawi jego największy błąd – spłodzenie syna. Miz rzuca się na pierwszą kohortę ochrony. Chwilę później dopada do drugiej linii zasieków. Tu zostaje zatrzymany i dopiero po długiej walce udaje mu się odeprzeć napastników. W tym czasie McMahon zdążył opuścić arenę.

The IIconics wezmą udział w Fatal 4 Way matchu o tytuł mistrzyń dywizji kobiet na Pokazie Nieśmiertelnych!

Tag Team Gauntlet Match – jeśli Xavier Woods & Big E zwyciężą, to Kofi stanie w szranki z Bryanem na WrestleManii
Xavier Woods & Big E vs Luke Gallows & Karl Anderson
Tym razem to Kingston, który nie może stać w narożniku przyjaciół, założył strefę kibica na zapleczu!
Shinsuke Nakamura & Rusev vs Xavier Woods & Big E
Xavier Woods & Big E vs The Bar
Cesaro i Sheamus atakują rywali po walce. Ich główna ofiarą staje się Big E.
Strefa kibica się rozrasta. Teraz przed ekranem stoi prawie cały roster z Becky, Owensem i Mysterio w pierwszym rzędzie.
The Usos vs Xavier Woods & Big E


Woods staje między braćmi a nieprzytomnym przyjacielem. Mistrzowie dywizji TT biorą mikrofony. Przypominają o bataliach, które New Day z nimi toczyło. Jednak nikt nie zasługuje na szansę bardziej niż Kofi Kingston. Woods & Big E już zdobyli szacunek fanów, rosteru i Usos. Czempioni nie przyłożą do tego ręki. Oddają walkę walkowerem.
Xavier Woods & Big E vs Rowan & Daniel Bryan
Big E nokautuje Rowana i przygniata go stołem komentatorskim. Sędzia dolicza do dziesięciu. COUNT OUT!

KOFI JEDZIE NA WRESTLEMANIĘ!!!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552