ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 26.02.2019

Kontynuujemy podróż na Drodze do WrestleManii.

Dzisiaj jesteśmy w Mieście Królowej – Charlotte, Północna Karolina.

Zaczynamy z wysokiego C od popisania kontraktu na walkę o tytuł mistrza WWE. W ringu stoją Stephanie i Shane. Po chwili dołącza do nich Daniel Bryan w asyście Rowana. Mistrz rozsiada się na krześle i czeka na pretendenta. W końcu pojawia się Kofi rozrzucając naleśniki razem z przyjaciółmi z New Day. Kingston bierze do ręki mikrofon. Obiecuje, że na Fastlane zakończy długie lata oczekiwania i zdobędzie tytuł. Bryan nie stanie mu na drodze. Nikt nie może go powstrzymać… prawda? Pojawia się Vince McMahon. Szef docenia poświęcenie Kofiego. Wszystkie walki, wspaniałe momenty podczas Royal Rumble, a teraz ten ogień, który w nim płonie. Pożądanie tytułu mistrzowskiego. Jednak jako szef musi podejmować trudne decyzje. Dlatego zastąpi Kingstona kimś, kto bardziej zasługuje na tę szansę.


Kevin Owens powraca! KO nie wypowiedział ani jednego słowa. Big E i Xavier szaleją z wściekłości. Kofi nie wygląda na zdenerwowanego. Bardziej na zrezygnowanego. Owens bez słowa wchodzi, siada i podpisuje kontrakt.

Backstage. Owens rozmawia ze Stephanie i Shanem. Ich również zaskoczyła decyzja ojca. Kevin bardzo chce zmierzyć się dzisiaj z Bryanem i Rowanem. Jego partnerem miałby być Kingston.


MATT HARDY POWRACA!
The Bar vs Hardy Boyz
Zwycięzcy – Hardy Boyz

Backstage. Lana spotyka Ricocheta i Blacka. Próbuje ich rozproszyć przed ich walką z Rusevem i Nakamurą. Panowie nie dają się podpuścić i gwarantują żonie Bułgara wspaniałe widowisko.

R-Truth, idąc w ślady swojego idola – Johna Ceny, chce dać szansę młodym zawodnikom na pokazanie się publice i walkę o pas mistrzowski.
Wchodzi Andrade.
Po piętach depcze mu Mysterio.
Truth nie wie co zrobić. Jak zachowałby się Cena? Carmella podpowiada mu, że Johnboy prawdopodobnie dałby szansę obu zawodnikom.

R-Truth vs Andrade vs Rey Mysterio o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych


Zwycięzca i nadal panujący mistrz Stanów Zjednoczonych – R-Truth

Charlotte Flair skomentuje ostatnie wydarzenia, a jest o czym mówić. Po pierwsze – Królowa popiera wybór Vince’a. To tylko kolejny dowód na jego geniusz. Owens to świetny wybór. Po drugie – Becky w końcu została aresztowana. To powinno się wydarzyć już dawno temu, ale lepiej późno niż wcale. Prawda jest taka, że Lynch wolała dać się zamknąć, niż zmierzyć się z Charlotte. To samo dotyczy Rondy. Według Flair ta cała otoczka z zostawianiem pasa, to tylko próba zachowania twarzy. Rousey śmiertelnie boi się starcia z Królową. Nic dziwnego. Teraz sytuacja jest banalnie prosta. Charlotte pojawi się na następnym Raw i oczekuje, że Stephanie przekaże jej pas i tytuł mistrzyni dywizji kobiet na Raw.

Ricochet & Aleister Black vs Shinsuke Nakamura & Rusev
Zwycięzcy – Ricochet & Aleister Black

Backstage. Może i Stylesowi nie udało się zdobyć pasa w Komorze Eliminacji, ale to nie zmienia jego podejścia. Jego podróż do WWE trwała piętnaście lat! AJ potrafi być cierpliwy i uparty. Teraz skupia się na kolejnych wyzwaniach. Obok niego pojawia się Orton…

Lacey Evans dzisiaj spaceruje w czerwonej kreacji i białym kapeluszu. To wszystko co można o tym napisać. A nawet za dużo.

Daniel Bryan & Rowan vs Kevin Owens & Kofi Kingston
Zwycięzcy (po stunnerze w wykonaniu KO) – Kevin Owens & Kofi Kingston