ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki SmackDown Live 25.12.2018

Świąteczna atmosfera nie opuszcza ani nas, ani gwiazd federacji z Connecticut!

Wyjątkowo, tylko w tym tygodniu, Niebiescy i Czerwoni znajdują się w tym samym miejscu. Po raz drugi (i ostatni w tym roku) zapraszam państwa na Biegun Północny!
W tym roku nie doczekamy się chyba zwyczajowej piosenki od WWE. Ta może być troszkę niezgodna z obecnym stanem rzeczy, ale musi wystarczyć.

https://twitter.com/WWE/status/1077731433970450432
Wczoraj prezenty rozdawał Mikołaj łudząco podobny do Vince’a McMahona, dzisiaj zajmie się tym R-Truth, a pomoże mu CarmELFa! Podkreślają, że po ciężkiej pracy chcieli dać odpocząć reniferom i postanowili wpaść na SmackDown. Skoro Rudolf i przyjaciele mają przerwę, to przyszedł czas na Dance Carol Break!


Wchodzi Daniel Bryan. Mistrzowi nie podoba się zabawa, którą urządzili w ringu pomocnicy Mikołaja. Postanawia pokazać ludziom prawdę o podarkach od Świętego. Wylicza jak wiele śmieci produkują, przez używanie nieodnawialnych materiałów, ludzie podczas świąt. Mówi o powiększającej się wyspie odpadków na oceanie, o wycince drzew i zanieczyszczeniu powietrza. Truth uważa, że Bryan jest po prostu niezadowolonym elfem. Czempionowi nie przypada do gustu poczucie humoru przyjaciela Melli. Kiedy Truth dodaje, że zamierza odebrać mu tytuł na Manii, po tym jak wygra Royal Rumble, Bryan nie wytrzymuje i kompletnie dewastuje Trutha.

Mustafa Ali vs Andrade „Cien” Almas
Zwycięzca – Mustafa Ali

Backstage. Joe twierdzi, że stał się dla Jeffa nową używkę. Hardy szybko się od niego uzależnił. Dzisiaj czeka go szybka kuracja. Dla jego własnego dobra.

The Usos & The Good Brothers vs SAnitY & The Bar
Zwycięzcy – The Usos & The Good Brothers

Backstage. Shelton Benjamin gratuluje Mustafie. Kiedy ściska mu rękę, Ali zostaje zaatakowany przez Bryana.

Przed nami świąteczne wydanie MizTV. Gościem Mizanina będzie Shane McMahon. Na początku wydaje się, że Miz przeprowadzi wywiad bez dotykania tematu tag teamu. A-Lister podejmuje jeszcze jedną rozpaczliwą próbę przekonania Shane’a do swojego pomysłu. Wytacza najcięższe działa. Okazuje się, że Miz chce tylko, żeby ojciec był z niego dumny. Mimo tego, że jest jednym z niewielu zdobywców Grand Slam WWE i zdobywcą walizki MiTB. Jednak prawie dwa miesiące temu pojawiło się światełko w tunelu. Ojciec zachwycił się Shanem. Stwierdził, że gdyby zostali partnerami, to byliby najlepszym zespołem na świecie. To byłoby COŚ. Teraz władzę sprawuje WWE Universe, więc to publiki Miz kieruje swoją prośbę i swoje pytanie. Niestety po raz kolejny… SHANE SIĘ ZGADZA. Miz i McMahon tworzą od dzisiaj najlepszy tag team na świecie!

Jeff Hardy vs Samoa Joe
Remis – podwójny ount-out
Hardy kontynuuje swój atak. Kiedy doprowadza Samoańczyka do stołu komentatorskiego traci panowanie nad sytuacją. Joe udaje się wymknąć i zapiąć na Jeffie coquina clutch.

Rusev vs Shinsuke Nakamura o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Zwycięzca i nowy mistrz Stanów Zjednoczonych – Rusev

Backstage. Vince rozmawia ze Stylesem. Chariman chce zobaczyć co kryje się w byłym mistrzu WWE. Jest pod wrażeniem przemiany Bryana i życzy sobie, żeby AJ również poszukał w sobie takiej motywacji, takiego impulsu. Na koniec policzkuje Stylesa. AJ odpowiada. Z hukiem.

Do usłyszenia za tydzień!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778